باغ زیتون اخراج یکی از مدیران خود را پس از آنها پیروی با مشتری نژادپرستانه درخواست

یک باغ زیتون در لافایت ایندیانا به اخراج یکی از مدیران خود را پس از کشف که آنها افتخار یک نژادپرست درخواست از یکی از مشتریان خود گزارش امروز.

با توجه به ماده سفید زن و شوهر گفته می شود درخواست nonblack سرور و مدیر توافق به تقاضای خود را. روشن نیست که چه شد از سرور اصلی بود که در کمک به این زن و شوهر قبل از آنها درخواست تغییر.

چندین نزدیکی مشتریان شنید گفتگو و اعتراض به تصمیم در رسانه های اجتماعی که منجر به رستوران های زنجیره ای برای اقدام علیه مدیر در سوال.

ماکسول رابینز خوردن در رستوران با همسر و یک دوست که او شاهد تبادل بین مدیر و زن و شوهر. او بعد از یک پست در Facebook صفحه ای که جزئیات این حادثه گفت: او می خواست به موضع برابر نژادپرستی مجاز در باغ زیتون. پست خود شده و به اشتراک گذاشته شده بیش از 2000 بار.

“چند مردم سفید آمده می گوید [sic] که آنها حاضر خدمات از یک ‘رنگی’ سرور و می پرسد به صحبت با مدیر,” او نوشت.

او در ادامه گفت که مدیر به نظر می رسد به هیچ موضوع را با دادن مشتریان آنها چه می خواستم و این که آنها در عمل “بدون تردید.”

پست خود متوجه شده بود توسط میزبان بود که در حال کار در باغ زیتون که همان شب امیره Donahue. Donahue ادعا کرد او همچنین تبعیض توسط کاربران. رابینز صحبت می کرد با مهربانی از Donahue در پست خود.

این مقاله می گوید که رابینز تصمیم گرفتند به صحبت می کنند به این زن و شوهر به عنوان او نمی خواست بزرگ شود ،

“من احساس نیاز به پست که در Facebook به خاطر من فراموش نمی کنم هر کسی می خواهد ایستاده اند تا برای آن دسته از دختران است. آنها را ادامه داده ایم برای رفتن به محل کار برخی از جایی که آنها راحت نیست. امیره (میزبان) در اشک بود و نیست که هر کسی به حمایت از او که در آن زمان بنابراین من احساس کردم کسی تا به حال به ایستادن برای او” رابینز گفت: خروجی.

هر امروززیتون باغ در زمان اقدام سریع است. آنها با انتشار بیانیه ای گفت که مدیر نبود کار برای آنها دیگر و حصول اطمینان از آنها یک سیاست تحمل صفر برای هر گونه تبعیض.

رابینز عرضه یک به روز رسانی خود را به Facebook پست پس از زیتون باغ پاسخ داد. او نوشت که او گفته بود به کسی که در این شرکت که به نظر می رسد در “ارواح خوب” با کارفرمایان و اذعان کرد که باغ زیتون به حال در پاسخ به سرعت و به نظر می رسید به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>