Olafur Eliasson جدید برنامه اجازه می دهد تا شما را به بازی با Puffins قرار می دهد و رنگین کمان در اتاق خود را

Olafur Eliasson شمار در مقابل آثار هنری “خزه دیوار” در موزه گوگنهایم در بیلبائو. آندر GILLENEA/خبرگزاری گتی ایماژ

مانند بسیاری دیگر از طراحان Olafur Eliasson دانمارکی-ایسلندی هنرمند شناخته شده به نیویورک برای شرق رودخانه آبشارهای او نصب شده در شهر از چند سال پیش شده است نگه داشتن در حالی که مشغول اجتماعی فاصله آینده با ابتکاری جدید پروژه است. بسیاری از هنرمندان دیگر در حال حاضر ساخته شده تاخت و تاز با فناوری واقعیت افزوده, اما این Eliasson عمده تلاش Wunderkammer پروژه یک تجربه است که در دسترس از طریق حاد هنر برنامه که اجازه می دهد تا شما را به پروژه های واقع بینانه به دنبال تصاویری از حیوانات و اشیاء و آب و هوا پديده به خانه خود را. جاست نام Wunderkammer می آید از یک کلمه آلمانی به معنی “کابینت از کنجکاوی.”

همچنین نگاه کنید به: از نو خلق کردن یک Damien Hirst نقاشی روی اسنپ چت و وانمود شما ثروتمندترین هنرمند

ساخت جهان خارج احساس فوری و در دسترس است و طبیعی مناسب برای Eliasson که اغلب تعدادی گیاهان و جانوران را در خود استودیو خلاقیت. یکی از نمادین ترین نمونه هایی است که او در سال 1994 قطعه خزه دیوار که به مقدار زیادی پانل ماهرانه رنگی پلان. بنابراین Wunderkammer پروژه احساس می کند دقیقا مانند چیزی Eliasson خواهد delightedly استفاده خود را. “شما می توانید یک رنگین کمان بالای مبل یا تخت” Eliasson به تازگی توضیح داده شده به هنر روزنامه در حالی که همچنین با اضافه کردن که اشیاء بیشتر اضافه خواهد شد به برنامه در طول هفته آینده.

علاوه بر این, برخی از چهره های حیوانی است که می توان با در برنامه در حال واکنشی به کاربر حضور فیزیکی: اگر شما بیش از حد نزدیک به puffin شخصیت برای مثال او ممکن است تصادفی دور. شاید کسی گفت puffin مورد اجتماعی فاصله اقدامات و او را به ورزش احتیاط شدید? “وجود دارد یک بیت از تعامل است که شما می توانید در سراسر بازی با” Eliasson ادامه در توضیح خود از این برنامه است. “بودن در قفل پایین می تواند بسیار تاکید و این می تواند یک راه برای پیدا کردن معجزات داخل آپارتمان که در آن شما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>