‘OK می گویند شما نمی دانید’: IAS افسر سهام چگونه به مقابله با UPSC مصاحبه

Dhivya Loganathan, IAS افسر سهام راهنمایی در مورد چگونه به ace CSE مصاحبه مرحله.

Dhivya Loganathan است 2015 دسته IAS افسر در حال حاضر نوشته شده به عنوان مشترک, منشی, جنگل, در, West Bengal کادر. Dhivya اقدام به خدمات مدنی آزمون سه بار و امن همه هند رتبه 402. در گفتگو با بهتر هند او صحبت می کند در مورد انگیزه ی او برای پیوستن به این سرویس و سهام راهنمایی در آماده سازی به خصوص در مورد چگونه به نظر می رسد برای مصاحبه.

“من همیشه شیفته این ایده که یک افسر IAS تقریبا از دوران کودکی من” آغاز می شود Dhivya. “انگیزه من برای پیوستن به این سرویس تمایل من برای انجام کاری بزرگ و در لبه برش از ارائه خدمات به کشور ما است.”

یک تجربه حک شده در ذهن

“پدر من در خدمات دولتی و او در گذشت زمانی که جوان بودم. مادر من داده شده بود کار خود را دلسوز در زمینه ها و مراحل است که در آن زمان به این کار است در سمت چپ یک علامت در ذهن جوان” سهام Dhivya.

این کار مهم در زندگی خود را به عنوان Dhivya و مادر خود را مجبور به دفع کردن برای خود.

“گرفتن که با این حال این کار بود و نه یک روند آسان و به یاد دارم مادرم مراجعه به دفتر دولت چندین بار به آن اتفاق می افتد. در آن زمان وجود داشت یک افسر که در نهایت امضا کسانی که مقالات و مادر من فایل منتقل شد پیش رو که تغییر زندگی ما و من قادر به ادامه آموزش و پرورش از آنجا که یک قانون” او بازگو.

“آن تحقق می گوید:” Dhivya. “من دیدم که چگونه یک امضای یک فرد می تواند چنین تفاوت به زندگی یک انسان است. من تجربه دست اول توانایی یک افسر IAS برای تغییر زندگی مردم است و من می دانستم که من می خواستم به یکی.”

سال بعد در حال حاضر زمانی که Dhivya تقریبا در دیدار صدها نفر از مردم به طور منظم او را فراموش نمی کند که در جایی کسی تا به حال به او کمک کرد.

دوران کودکی خود را تجربه حک عمیق حس همدردی در او آن است که با تواضع و فروتنی که او روش خود کار می کنند.

هیچ آسان روز…

Dhivya

Dhivya ندارد لوکس با تمرکز به طور انحصاری در آماده سازی خود است. “در حالی که من تا به حال همیشه یک دانش آموز خوب از طریق مدرسه و دانشگاه من را به تمرکز تنها در CSE آماده سازی است. من تا به حال به کار به منظور قادر به ارائه برای مادرم و خودم می گوید:” Dhivya.

به این منظور پس از فارغ التحصیلی او در زمان کار کردن در بیمارستان آپولو و پژوهشگر هر دو کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان زمان برای آماده سازی.

“من می خواهم کار را از طریق روز و مطالعه در شب,” او می گوید. هیچ چیز بهتر از ساخت یک برنامه و چسبیده به آن است و آن را یک مشاوره که ما شنیده ام بسیاری از افسران دهد.

این بود که هیچ تفاوتی برای Dhivya.

با استفاده از زمان به طور موثر

Dhivya Loganathan

Dhivya صحبت می کند از او چگونه سفر با اتوبوس به محل کار هر روز و مورد استفاده است که به تجدید نظر انجام می شود.

“من انجام شده کتاب های من در کیسه و اغلب در زمان زودتر اتوبوس فقط به طوری که من می تواند یک صندلی. وجود دارد بسیاری از روزها وقتی که من ایستاده و سفر اما من هنوز موفق به گرفتن برخی از تجدید نظر انجام شود.” آن زمان هر بیت از عزم خود را برای آماده شدن برای UPSC و این شاید ناشی از Dhivya تمایل به موفقیت بدون توجه به آنچه.

“ایجاد یک طرح و چوب به آن – استفاده از آتش در شکم خود را برای ایجاد انگیزه در شما و نگه داشتن شما را از رفتن” او توصیه می کند.

گفت: پس از این Dhivya احساس می کند که او در زمان خودش یک ذره بیش از حد جدی است. او می گوید: “من باید تاکید کرد خودم بسیار. من می خواهم که شاید انجام شود بهتر است اگر من تا به حال موفق به expell استرس از زندگی من است. نگرش من نسبت به امتحان بود و به عنوان اگر آن را یک نبرد – این نیاز ندارد که در راه بوده است.”

چگونه برای مقابله با این مصاحبه ،

یکی از اولین سوالات Dhivya پرسیده شد که چرا نام او را نوشته با ‘ثانیه’ هنگامی که معمولا نام ندارد ‘ثانیه’. Dhivya در پاسخ به این گفته که مادرش اصرار داشت که نام او را یک زبان سانسکریت تن به آن و ‘h’ اضافه شد به خاطر تلفظ.

پس از اینکه از او خواسته در مورد مدارک تحصیلی و تجربه کاری پانل پرسید که آیا او پس از پادشاهی متحده, انتخابات و پس از آن آنچه او در مورد آن فکر.

پس از چند سوال در مورد انگلستان که شامل اطلاعات در مورد استان که تحت آن – Dhivya خواسته شده بود به رسم یک نقشه از انگلستان است. که Dhivya مودبانه کاهش یافته است.

او می افزاید: در اینجا “لطفا خودداری از تلاش یک جواب شما هیچ ایده یا دانش مورد. مصاحبه ملزم به گرفتن بر روی آن. نه دانستن پاسخ به تمام سوالات کاملا خوب است. در واقع من با استفاده از ” هیچ ” و “ببخشید من آگاه هستم’ چند بار از طریق مصاحبه و در عین حال من اینجا هستم.”

Dhivya کلیدی راهنمایی

Dhivya دو نکته کلیدی برای تمام نامزدها:

• وجود یک محدودیتی برای آنچه که شما می توانید بدانید

نمی متلاطم اگر سوال شما بدون پاسخ. مودب گفت ، تصدیق کرد که شما نمی دانید چیزی است که بهتر از ساخت تا چیز.

واقعی و نشان می دهد تمایل به یادگیری ،

• خود را می دانید, جزئیات فرم درخواست (DAF) به خوبی

اعضای پانل مصاحبه می دانید چیزی در مورد شما غیر از آنچه شما ذکر کرده اند در خود DAF. شما باید کار خود را DAF و که به نظر من این بلیط خود را به آخر. شما باید بدانید که همه چیز ذکر شده در آن به طور کامل.

در نتیجه او می گوید: “کلید به ترک این بررسی این است که تمرین و بیشتر تمرین. هرگز و شما نتایج را ببینید یک روز.”


همچنین بخوانید: کم هزینه این Ex-IAS افسر کمک کرده است بیش از 300 دانش آموزان تبدیل به افسران


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>