‘OITNB’ خالق Jenji کهن است که کار با Netflix در یک مجموعه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Jenji کهن خالق Netflix بکشد ضربه سریال Orange Is the New Black, اعلام روز سه شنبه که او می تواند کار با Netflix برای تولید یک سری جدید گلچین مجموعه در طول coronavirus همه گیر LA بار گزارش شده است.

این سری به نام فاصله اجتماعیخواهد شد فیلم برداری با بازیگران خود را در خانه های خود. در واقع کل پروژه در حال انجام است از راه دور. با توجه به مهلت, نویسندگان, نیست, ملاقات در فرد به بحث در مورد اسکریپت مدیر درگیر شدن با بازیگران عملا و تولید کنندگان در حال مدیریت همه چیز از خانه های خود. LA بار گزارش داد که تولید برای نشان دادن آغاز خواهد شد در چند هفته.

کهن گفت که این تیم درگیر در این سری می خواستم به در چالش با گفتن داستان از آنچه زندگی است مانند طول coronavirus همه گیر در راه است که منعکس کننده چگونه مردم در واقع زندگی خود را در حال حاضر.

“کار ما به عنوان قصه است برای منعکس کردن واقعیت و در این عجیب و غریب, سردرگم واقعیت همه ما تجربه ما احساس پرشور در مورد پیدا کردن اتصال به همه ما باقی می ماند در یک فاصله. ما در حال به چالش کشیدن خودمان را به انجام چیزی جدید: برای ایجاد و تولید تقریبا به طوری که ما بازیگران و خدمه باقی می ماند سالم و امن است. ما الهام گرفته شده است برای ایجاد یک مجموعه سری است که می گوید داستان در مورد زمان حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق منحصر به فرد شخصی عمیقا انسانی داستان است که نشان می دهد چگونه ما در زندگی از هم جدا با هم.”

Diane Guerrero, Laverne Cox, Uzo Aduba, Laura Prepon, Taylor Schilling, Jenji Kohan, Cindy Holland, Natasha Lyonne and Jackie Cruz attend "Orange Is The New Black" premiere
  دیمیتریوس Kambouris / گتی ایماژ سرگرمی

هر مهلت, کهن در ادامه می گویند که اگر کل جهان است که در برخورد با عمل اجتماعی فاصله در حال حاضر هیچ کس برخورد با آن در دقیقا به همان شیوه. او اظهار داشت که هدف از نشان دادن این است که برای به اشتراک گذاشتن برخی از طیف گسترده ای از تجارب مردم با داشتن طول این واقعا منحصر به فرد لحظه ای در زمان.

این تیم در پشت صحنه سری جدید آشنا است یک مهلت گزارش شده است. هیلاری Weisman گراهام که showrunner و یکی از نویسندگان نشان می دهد و دیگو ولاسکو که مستقیم در علاوه بر این به عنوان یک تهیه کننده اجرایی هر دو کار با کهن در Orange Is the New Black. تارا هرمان و بلیک McCormick خواهد بود اجرایی تولید.

فاصله اجتماعی است که آخرین در یک رشته از پروژه هایی که کهن کار کرده با Netflix در مهلت. در علاوه بر این به Orange Is The New Black, کهن مشغول به کار به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در Netflix بکشد سری تب و تاب بودن. او یکی دیگر از پروژه آزاد در Netflix بکشد به زودی به نام Teenage فضل شکارچیان که می گوید داستان از نوجوان, دوقلو که با یک جانباز فضل شکارچی به دنبال مجرمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>