نفت نرخهای پس از ثبت تجمع سهام آسیا مخلوط به عنوان آخر هفته بافندگی

هنگ کنگ: قیمت نفت تضعیف جمعه پس از روز قبلی رکورد افزایش معامله گران در مورد سوال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که روسیه و عربستان سعودی تعیین شد به بریده بریده خروجی در حالی که شاخص های سهام اسیایی مخلوط شد پس از دیگری صاعقه وار افزایش تعداد مدعیان بیکاری ناشی از این ویروس در بحران است.

با تعداد زیادی از مردم با COVID-19 شکوه یک میلیون و مرگ و میر در ادامه برای صعود به سرمایه گذاران باقی می ماند گروگان به عدم قطعیت به عنوان آنها سعی کنید به ارزیابی اقتصادی بلندمدت تاثیر این بیماری همه گیر است که به طور گسترده ای انتظار می رود به سقوط سیاره به رکود است.

اما با تریلیون ها دلار متعهد در حمایت دولت وحشی و بی ثباتی است که از ویژگیهای بازار در شروع بحران داده است راه را برای نوعی از ثبات.

و ارائه بسیار مورد نیاز شات در بازو پنج شنبه بود یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن است که گفت: مسکو و ریاض می تواند بریده بریده خروجی برای پایان دادن به خود را باطل جنگ قیمت که فرستاده قیمت نفت به نزدیک به دو دهه اخیر در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که او ادعا کرده بود صحبت با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

“من انتظار می رود و امید است که آنها را پشت برش حدود 10 میلیون بشکه و شاید قابل ملاحظه ای بیشتر است که اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود برای صنعت نفت و گاز گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

“می تواند به عنوان بالا به عنوان 15 میلیون بشکه,” او اضافه شده در پست های بعدی.

اخبار فرستاده خام, افزایش, با برنت در یک نقطه افزایش تقریبا 50 درصد و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در حدود 35 درصد است. نفت برنت در نهایت مقایسه سود به پایان رسید تا 21 درصد و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت 25 درصد هنوز هم یک رکورد پرش برای هر قرارداد.

اما شک و تردید شروع به رشد می کنند پس از کرملین رد پوتین گفته بود به تاج شاهزاده.

عربستان سعودی برای آن انجام فراخوان برای نشست اوپک و دیگر تولید کنندگان عمده led روسیه به “ایجاد ثبات در بازار نفت” فقط یک روز پس از پادشاهی افزایش منابع به سطح رکورد.

“این می تواند البته بسیار قابل توجهی توسعه, حتی با در نظر عظیم oversupply از 25 میلیون بشکه در روز است که بازار در حال حاضر جنوبی” مگنوس Nysveen سر از تجزیه و تحلیل در صنعت مشاور Rystad انرژی گفت.

معامله “برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد,” او اضافه شده است.

هر دو اصلی قرارداد به برخی از دستاوردهای خود را جمعه.

بازارهای سهام شد متلاطم با وجود سالم سرب از وال استریت به عنوان معامله گران جذب داده های عظیم 6.7 میلیون ما کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در بالای 3.3 میلیون دلار هفته قبل به عنوان coronavirus مجبور کسب و کار در سراسر کشور به بستن درهای خود را.

و به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند و میر از این بیماری بدتر خواهد شد قبل از این وضعیت را بهبود می بخشد و کارشناسان در حال اوج بیشتر اقتصادی درد.

“با بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران عطف توجه خود را به تاثیر اقتصادی همه گیر, این منفی اوایل شاخص می تواند وزن به شدت در خطر دارایی حداقل در کوتاه مدت گفت:” گوریل معاملات استراتژیست کن برمن.

و استفان دوور در فرانکلین تمپلتون گفت: تلویزیون بلومبرگ: “ما در حال رفتن به بهبود واقعی در بازار تا چه ما فکر می کنیم که قله در میزان عفونت و مرگ و میر. ما در حال رفتن به ادامه بسیار گسترده نوسانات تا زمانی که ما می توانیم بیش از این عدم قطعیت است.”

در اوایل تجارت هنگ کنگ پایین بود 0.6 درصد و شانگهای تضعیف 0.3 درصد در حالی که سیدنی و سنگاپور و مانیل کاسته 0.2 درصد هر کدام.

اما توکیو به پایان رسید جلسه صبح 0.3 درصد بالاتر در حالی که سئول نیز 0.2 درصد و جاکارتا افزایش 0.8 درصد است.

“بازار به نظر می رسد به رفتن را از طریق یک مضمون مشترک این روزها به تدریج د-خطر روز جمعه در COVID-19 محیط زیست” گفت: Stephen Innes در AxiCorp.

“خطر پسند واکنش به ژرف افزایش تعداد مدعیان بیکاری در میان لب-سرویس چشم انداز ما-میانجیگری عرضه نفت معامله بین عربستان سعودی و روسیه به معنی سرمایه گذاران خوشحال هستند با هر دو موقعیت بازار و درجه یک رکود اقتصادی پخته شده است که به کیک.”

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن: تا 0.3 درصد در 17,873.35 (شکستن) هنگ کنگ – Hang Seng: پایین 0.6 درصد در 23,141.36 شانگهای کامپوزیت: پایین 0.3 درصد در 2,772.47 برنت دریای شمال نفت خام: پایین 3.2 درصد در 28.99 قیمت هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت: پایین 5.1 درصد در 24.04 یورو/دلار: در 1.0853 از 1.0857 در 2100 به وقت تهران دلار آمریکا/ین ژاپن: در 107.94 ین از 107.81

پوند/دلار: در 1.2384 از 1.2402 یورو/پوند: در 87.64 پنس از 87.52 پنس نیویورک – داو: تا 2.2 درصد در 21,413.44 (نزدیک) لندن – FTSE 100: تا 0.5 درصد در 5,480.22.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>