اوهایو ایالتی کارولینای شمالی, ورزشی, بخش آخرین به توقف تمرینات پس از Coronavirus تجدید حیات

دانشگاه کارولینای شمالی و اوهایو دولت برنامه های ورزشی آخرین اعلام خود در تابستان برنامه های تمرین در مکث با توجه به یک گزارش تجدید حیات coronavirus. لایحه رابینوویتز از کلمبوس دیسپچ گزارش روز چهارشنبه که Buckeyes’ فوتبال مردان و زنان, بسکتبال, هاکی روی چمن مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان تیم هستند و همه تحت تاثیر این قابل تامل است.

Ohio State خودداری کرده است برای به اشتراک گذاشتن حتی تجمعی coronavirus آزمون از آنجا که این مدرسه گفت: این می تواند منجر به مردم بدانند چه ورزشکاران تست مثبت است. دانشجو-ورزشکارانی که تست مثبت برای COVID-19 مورد نیاز خود جدا برای حداقل دو هفته. در طول این زمان آنها برای دریافت روزانه معاینات از گروه ورزشی کارکنان پزشکی. آن دسته از بازیکنان که زندگی با یک هم اتاقی هستند و نیاز به خود منزوی در خصوص تعیین اتاق در محوطه دانشگاه.

در حالی که ایالت اوهایو نمی های چگونه بسیاری از ورزشکاران تست مثبت برای COVID-19 آن را می گویند تجمعی نتایج به اندازه کافی به علت نگرانی و تصمیم به متوقف کردن شیوه ها و تمرینات برای آینده نزدیک حداقل.

Ohio State Football players look on
  مسیحی پترسن / گتی ایماژ

جان تیلور از فوتبال کالج بحث گزارش کارولینای شمالی متوقف شد آن داوطلبانه تمرینات پس از 37 از مجموع 429 دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان متصل به ورزشی که بازگشت به پردیس آزمایش مثبت برای coronavirus. این نتایج سوار اورنج کانتی کارولینای شمالی در بخش بهداشت و درمان برای تعیین یک “خوشه” شکل گرفته بود. که تعیین منجر به توقف.

این Buckeyes و Tar Heels آخرین برنامه های به اعلام آنها توقف داوطلبانه تمرینات به دلیل بیماری همه گیر. آنها نه تنها مدارس را که اقدام است.

هفته گذشته دانشگاه آریزونا اعلام کرد آن را بیش از حد خواهد بود قرار دادن یک نگه ورزشی, گروه فعالیت های. که همین هفته در دانشگاه کانزاس گفت: آن را به حال بیش از یک دوجین از ورزشکاران تست مثبت خواهد بود و به پله شیوه ها و تمرینات به منظور جلوگیری از گسترش. این Jayhawks پیوست خود را در دولت رقیب در ایالت کانزاس که خود را شروع مکث در ماه ژوئن.

تیلور اشاره کرد که در حالی که چندین مدارس که در پایان تمرینات به صورت لحظه ای در پی coronavirus تجدید حیات هر مدرسه در نظر گرفتن اقدامات مشابه. دانشگاه کلمسون گزارش داد که 37 بازیکنان آزمایش مثبت ماه گذشته اما آنها در ادامه شیوه های. LSU دیدم بیش از 30 بازیکن قرنطینه پس از شروع تمرینات خود را در ماه گذشته هر چند مدرسه گزارش شده عفونت شده اند کوبیده خواهد شد در حالی که آنها همچنان تمرین.

Texas Tech نیز تا به حال 27 بازیکن و اعضای هیات تست مثبت پس از بازگشت خود به تمرینات, اما آنها نه خود را متوقف ساختار بازگشت به دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>