Dr Nidhi به ما طول می کشد به سال 2009 زمانی که او در سمت چپ او نه ماهه کودک در مراقبت از خواهر و پدر و مادر برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی است.

Seventy-سه درصد از زنان هندی ترک شغل خود را پس از زایمان نشان می دهد یک گزارش با عنوان “مخمصه از بازگشت مادران“, منتشر شده توسط آشوکا دانشگاه.

ارتقاء

این آمار را به من گفتهاند که من یکی در میان بسیاری از کسانی که تصمیم به تسلیم در حرفه قانونی پس از تولد اولین فرزند من. بسیاری از ادامه حرفه و احساسات و حتی پس از زایمان–و ما آنها را در سراسر زمینه های از, ورزش, اقدام, هنر و کارآفرینی است.

یک چنین فرد Dr Nidhi Vasani Iyer یک متخصص زنان و IVF متخصص مستقر در باونگر گجرات که ادامه تحصیل در رشته پزشکی و چیزی از زندگی خود و حتی پس از مادری.

Dr Nidhi به ما طول می کشد به سال 2009 زمانی که او در سمت چپ او نه ماهه کودک در مراقبت از خواهر و پدر و مادر او به دنبال تحصیل در رشته پزشکی است.

Dr Nidhi و خانواده اش.

او می گوید: “به عنوان یک مادر جدید, من تصمیم به نوشتن این آزمون ورودی برای مشارکت در طب تولید مثل در جهان مشهور مسیحی کالج پزشکی وللر. نبود تصمیم گیری آسان بود که من تقسیم بین عشق برای نوزاد و شور و شوق من برای آموزش در طب تولید مثل است.”

پس چگونه او را در این انتخاب ؟

تصمیم گیری های دشوار

به دنبال بازگشت او می گوید که اگر برای حمایت از خواهر و پدر و مادر او هرگز قادر به تصمیم گیری. با توجه به اینکه این برنامه بود, مسکونی, یک, او مجبور به ترک خانه اش در شهر گجرات و حرکت به وللر در تامیل نادو. وجود دارد هیچ گزینه ای برای رفتن به دانشگاه در روز و بازگشت به خانه به خانواده و کودک در شب.

او می گوید: “در واقع این پدر من بود که تا زمانی که من به پایان دوره من نباید فکر می کنم که بازگشت به خانه. او بسیار روشن است که او نمی خواهد سرگرم کردن من در خانه اگر من آمد و بدون اتمام دوره. که من تحت فشار قرار دادند و به من انگیزه برای دستیابی به بیشتر.”

ارتقاء

و مادرش او را حمایت با انجام همه چیز را برای دخترش.

“از تمیز کردن او را به گرفتن او را واکسینه و شادی در تمام نقاط عطف رشد می گوید:” Dr Nidhi. “حتی با من نشسته تقریبا 2000 متر دور هر بار که من تصویری گفتگو با او وجود دارد یک لبخند بر روی صورت خود را و قرار داده است که من در سهولت,” او می گوید.

اخیر باعث که باعث او را به بطور منظم احساس گذشته او بود Kangana Ranaut starrer Panga. فقط می خواهم او را دیدم شخصیت داشتن را انتخاب کنید بین شور و شوق او و خانواده اش است. نکته دیگر در مورد این فیلم با طنین انداز شد که دختر او هم متولد شد قبل از موعد مقرر.

چگونه او جزر و مد در طول زمان های دشوار است ؟ “لحظاتی وجود دارد از جمله غم و اندوه عمیق است که حتی در حال حاضر زمانی که من به عقب نگاه من احساس درد شدید و ناگهانی از گناه. من تغذیه با شیر مادر فرزند من زمانی که من تماس بگیرید برای پیوستن به این دوره است. این یک زمان سخت به خاطر من می چکه کن سینه و چنین درد فیزیکی.”

“اما” او می افزاید: “این چیزی است که من را انتخاب کرد و من خوشحال هستم که یک دکتر است.”

Dr Nidhi با دخترش.

برای Dr Nidhi, تماشای این فیلم به ارمغان آورد و شخصیت های زنده و مرتبط با آنها را داده است که زندگی خود را در سفر بسیار مشابه است.


همچنین بخوانید: اقامت مناسب و بدون پرش Mithai: گناه-راهنمای رایگان به خوردن هوشمند این دیوالی!


در حالی که ما می تواند همچنان به فکری بحث در مورد اینکه چرا زنان انتخاب کردن از نیروی کار پس از تولد نوزاد اما واقعیت این است که به سختی وجود دارد هر گونه پشتیبانی برای یک مادر است. داستان هایی که از دکتر Nidhi Vasani Iyer امیدوارم بیشتر تشویق مادران جوان به دنبال احساسات خود را در حالی که همچنین با گرامی داشتن مادر.

در اینجا Dr Nidhi را Facebook پست پس از او به تماشای این فیلم:

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im