اگر چه این هنوز یک کار در حال پیشرفت Odell بکهام جونیور نوشتن به پرداخت ادای احترام به Kobe Bryant. کلیولند براونز گیرنده گسترده ای به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از خود گرفتن پرتره انجام شده در Instagram روز شنبه به مردم گزارش. اگر چه بکهام هنوز مشترک تکمیل شده و نسخه ای از تو پرتره خواهد شد که در سمت راست شکم به نظر می رسد از برایانت گاز گرفتن پیراهن خود را. برایانت شناخته شده بود به خورد او نیوجرسی زیرا با توجه به SB Nationآن به او کمک کرد تا مرطوب دهان خود را هنگامی که آن را خشک.

برایانت در درگذشت یک هلیکوپتر تصادف همراه با دختر خود سکس و هفت مسافر دیگر در ژانویه 26. پس از مرگ او, ورزشکاران و مشاهیر پرداخت شده است ادای احترام به Laker کار خود را و زندگی خود را خارج از دادگاه.

در ژانویه پست بکهام توضیح داد که چرا برایانت به معنای بسیار به ورزشکاران دیگر.

“شما به ما آموخت همه بسیاری از درس های ارزشمند کوبه. خود را قربانی و فداکاری برای این بازی چیزی است که تا کنون ورزشکار می تواند تحسین. شما به ما نشان داد که وجود دارد هیچ جایگزینی برای کار سخت است. شما شده ام از طریق آن هنوز تو همیشه در بر داشت یک راه برای غلبه از آن همه” بکهام نوشت.

“این یک صدمه فراتر از کلمات است. من هنوز هم می تواند آن را باور نمی,” او ادامه داد. “چیزی که من زندگی می کنند و مدام به خودم یادآوری کنم این است که” فردا نیست وعده داده شده است.’ ما میخوایم از دست تو برادر. نماز من رفتن به خارج از برایانت خانواده و دیگران است.”

بکهام در حال حاضر شناخته شده به آرایه وسیعی از پیچیده خالکوبی, که شامل پرتره از مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ جونیور, مایکل جکسون و هیت لجر را بذله گو. هنگامی که آن را به پایان رسید, بکهام برایانت تو ملحق خواهد شد که صف.

بکهام فقط آخرین ورزشکار به یک خالکوبی تصویر از Laker ستاره. فقط یک هفته پس از برایانت عبور Lebron James مشترک یک عکس از خود را امضا تجلیل برایانت. جیمز است که بر ران او و ویژگی های یک مار است که یک مرجع به برایانت نام مستعار “مامبای سیاه.” هنر نیز از ویژگی های برایانت شماره 8 و 24 و همچنین عبارت “مارهای زهردار مناطق گرمسیر زندگی 4” تحت مار.

آنتونی دیویس جیمز هم تیمی در لیکرز نیز پرداخت ادای احترام به برایانت با یک خال کوبی جدید. دیویس تصمیم به تاتو کردن یک مار با برایانت آرم پیچیده در اطراف آن است.

در علاوه بر این به امضا بزرگداشت در شهر لس آنجلس نیز در نظر دارد برای برگزاری یک مراسم یادبود برای برایانت در مرکز استیپلز در فوریه 24, با توجه به لس آنجلس تایمز. این رویداد نیز افتخار دیگر قربانیان سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im