Odell بکهام Jr متهم ترک در نقش ‘سال’ توسط NFL مربی

Odell بکهام جونیور ممکن است در نظر گرفته شود یکی از بهترین گیرنده در NFL ترین اما یکی ناشناس NFL مربی به تازگی ادعا کرد که او به تماشای بازیکن ستاره ترک در نقش “برای سال.” آدم حلقه چاه Bleacher Report نوشت: در روز جمعه که مربی صحبت به ESPN‘s جرمی فاولر در مورد این موضوع.

این اولین بار نیست بکهام متهم شده است ترک بر نقش بیش از این دوره از زندگی حرفه ای او. او پیوست کلیولند براونز در شروع 2019 فصل و همراه با او آمد انتظارات حذفی فصل برای تیم جدید خود را. چاه با اشاره به چیز رفت و جنوبی به سرعت و قهوه ای شد واقعا هرگز مدعی هنگامی که فصل لگد کردن. آنها از دست داده و شش نفر از آنها برای اولین بار هشت بازی در مسیر به یک 6-10 پایان برساند.

بکهام در فصل اول با براونز شد بنا به گزارش ناامید کننده در سطح شخصی نیز هست. او نوشته شده حرفه ای پایین در دریافت متری (1,035) و touchdown جلب (چهار) به صورت فصل به فصل که در آن او با بازی حداقل 12 بازی.

ولز گزارش شده است که گیرنده به خبرنگاران گفت: در ماه اکتبر 2019 که او اغلب احساس نا امید عدم دخالت در gameplan. او گفت این بود که به ویژه در مورد زمانی که تیم در حال از دست دادن. Browns مقامات موقع توجه کرد این ادعا او نبود درگیر در برنامه بازی.

آیا این بازی تماس و یا بکهام تلاش های او تا به حال پنج بازی فصل گذشته که در آن او بریده شده سه یا کمتر جلب. گیرنده نوشته شده فقط سه بازی با کمتر از سه پذیرایی بیش از پنج سال گذشته با New York Giants.

Odell Beckham Jr. #13 of the Cleveland Browns warms up prior to the start of the game
  کرک اروین / گتی ایماژ

ادعا می کند که بکهام ترک در نقش و ترک را در قهوه به عنوان فصل رفت آمار زمین تب در ماه دسامبر. NJ.com گزارش گیرنده گفتن بود بازیکنان مخالف او می خواست آنها را برای متقاعد کردن تیم های مربوطه خود را به “آمدن او” و تجارت برای او به طوری که او می تواند ترک کلیولند.

در حالی که برخی از اطراف NFL فکر خود در تلاش بودند به دلیل ترک بر نقش و ترک در تیم ولز گفت که او فکر می کند که صدمات می تواند بخشی از بکهام مبارزات. در حالی که او شروع به 15 بازی در سال 2019 و به نظر می رسد در تمام 16, او تا به حال عمل جراحی بلافاصله پس از براونز’ فصل بود به تعمیر لگن و کشاله ران آسیب. کسانی که صدمات گزارش مختل او در تمام فصل است.

بکهام ارسال شده حرفه ای-به تعداد کم در چند دسته در طول سال 2019 اما آمار عنوان شد در این جهت برای یک زن و شوهر از فصل. او در سال گذشته به 74 جلب به همراه 1,035 متری و چهار touchdowns. در سال 2018 او فقط 77 جلب برای 1,052 متری و شش touchdowns. بکهام در بازی فقط چهار بازی در سال 2016 اما از 2013-2015 گیرنده ارسال شده در سه مستقیم فصل حداقل 90 جلب و 1300 متری هر کدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>