Nyle DiMarco فکر می کند او Coronavirus تصمیم می گیرد به جست و خیز تست برای کمک به دیگران بیشتر در معرض خطر

Nyle DiMarco به اشتراک گذاشته Instagram تصویری با 1.8 میلیون پیروان, که در آن او اعتراف کرد او فکر می کند او قرارداد coronavirus. اما Nyle نیز تصمیم گرفتند به گرفتن تست به طوری که متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانید آن را برای کسی که بیشتر در معرض خطر.

Nyle اعتراف کرد که او تا به حال دسترسی به تست اما احساس کرد که نمی شود آن را مناسب برای او را به فضای کسی مریض تر از او. با توجه به این بازیگر او در حال حاضر “در گفتوگوی” و معتقد است که او را به بهبودی کامل.

به همین دلیل او احساس نمی کند که لازم است برای آزمایش. او خواست هر یک از پیروان خود را که در یک وضعیت مشابه نیز به چشم پوشی تست اگر ممکن است.

“اگر شما سالم هستند و هیچ مسائل تنفسی, من شما را تشویق به فکر بیماران بیمار که نیاز به تست بیشتر از شما انجام دهد.”

او همچنین در مورد علائم او احساس در سراسر 48 ساعت با استناد به “تب بدن و لرز و گلو درد و سرفه خفیف,” که همه آنها مستند علائم در بسیاری از coronavirus بیماران.

“برخی با COVID-19 گزارش کرده اند قادر به طعم و مزه یا بوی آن است. این تجربه من بود بیش از حد” نوشت Nyle.

حتی اگر او را آغاز کرده است احساس بسیار بهتر, رقص با ستاره ها قهرمان وعده داده است که او باقی خواهد ماند در خود انزوا برای آینده قابل پیش بینی و توصیه پیروان خود را به انجام همان صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها بیمار هستند.

در حال حاضر در ایالات متحده وجود دارد یک مقدار محدود از coronavirus آزمون در دسترس ساخته شده است که آن را به چالش به یاد بگیرند که چگونه بسیاری از مردم مشروع آلوده.

Nyle دریافت کرده است بسیاری از حمایت های ویدئویی خود را از طرفداران خود و همکار مشهور است. ده ها تن از مردم تقدیر او را برای شجاعت و چندین وعده داده شده آنها را در تلاش به دنبال مشاوره خود باید آنها را تا پایان در یک وضعیت مشابه است.

“[T]هنک شما برای انجام بخشی خود را nyle! من یک پرستار هستم که شروع به چیدن شیفت در بخش اورژانس و من می توانم بگویم این است که واقعا یک پیام مهم برای مردم را به دیدن! با تشکر از شما” نوشت: یک فرد است.

اگر Nyle می کند در واقع باید این ویروس سپس به او می پیوندد دیگر مشاهیر و سیاستمداران که قرارداد COVID-19. تام هنکس و ریتا ویلسون برای اولین بار دو قابل توجهی مشهور به جلو آمده و آنها به دنبال Idris Elba, Daniel Dae Kim, شارلوت لارنس و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>