نیویورک کوچک, گالری, مبارزه میان Coronavirus تعطیلی دریافت کمک از David Zwirner

لیزا آلوارادو, سنتی, شی (Thalweg), 2020. حسن هنرمند و بریجت Donahue.

در حدود کمتر از یک ماه شهر نیویورک رفت و از مسلما شلوغ کانون هنر جهانی به یک شبح وحشتناک شهر که در آن خیابان ها را خالی هستند و بیمارستان ها پر. در میان coronavirus کوچکتر گالری عکس و بزرگتر گالری یکسان داشتن را مجددا خود را در استراتژی های کسب و کار برای صرفا دیجیتال, مصرف, که جایی است که David Zwirner می آید. روز دوشنبه David Zwirner گالری اعلام کرد که آنها خواهد بود معرفی یک منبع آنلاین به نام پلت فرم: نیویورک است که یک مشاهده اتاق میزبانی بر روی David Zwirner وب سایت خواهد شد که از ویژگی های متمرکز بر ارائه آثار از 12 مستقل نیویورک شهرستان, گالری, از جمله, Essex, خیابان, James فوئنتس, 47 کانال و سرخابی دشت.

همچنین نگاه کنید به: ما موزه کارگران گذاشته با توجه به Coronavirus هستند بدانند چه می آید بعدی

نمرات کوچکتر گالری مجبور به انصراف از این نمایشگاه که آنها قرار بود به در نظر قبل از همه گیر رخ داد و این هیچ راز این بازدید کوچک و اواسط اندازه گالری عکس, سخت ترین. بنابراین Zwirner دعوت کرده است این 12 به جلو قرار داده دو کار توسط یک هنرمند است که آنها در حال حاضر به نمایندگی. برای مثال Bridget Donahue گالری خواهد بود جلو قرار دادن کار توسط لیزا آلوارادو یک هنرمند که کار حول محور ritualism و انتزاع از طریق استفاده از صحنه مجموعه.

پایین سمت شرق را اداره گالری خواهد بود spotlighting کار براندون Ndife که به موقع کف و دیوار بر اساس مجسمه تصور یک بعد از فاجعه آینده ای که در آن گیاهی فرم اصلاح خانه های سابق خود. “این نشان می دهد مجموعه ای بود برای باز کردن در 20 مارس” گابریل Giattino اداره را مالک گفت: ناظر در روز دوشنبه. “آن نصب شده بود و عکس فقط قبل از این شهرستان تعطیل و در حال حاضر باقی می ماند نهان با بدون قطعی تاریخ بسته شدن. ما امیدواریم که ما قادر خواهید بود برای باز نشان دادن به مردم که این شهرستان بازگشایی.” در ضمن Giattino گفت: Ndife را مجسمه “در حال حاضر به تنهایی در خالی, گالری سرد و prescient آینه به واقعیت فعلی ما.”

“وجود چند تن از هنرمندان ما در فهرستی که کامل نامزدها برای پلت فرم پروژه اما پس از بحث های زیادی و با تشویق از Zwirner تیم ما تصمیم به ارائه جدید در مقیاس بزرگ نقاشی توسط ناتانیل رابینسون که ما با آنها کار کرده ام با پس از باز کردن گالری در سال 2016” اولیویا اسمیت صاحب سرخابی دشت, گالری گفت: ناظر در روز دوشنبه. “ما عرضه رابینسون نقاشی های مستقل در نیویورک چند هفته پیش و پاسخ های باور نکردنی بود بنابراین ما به دنبال به دنبال حرکت است. ما تا به حال تعداد زیادی از علاقه از دیگر گالری اما احساس David Zwirner پلت فرم است که بهترین زمینه برای رابینسون در این زمان به عنوان آنها به شدت حمایت شده است از ما و فوق العاده سخاوتمندانه به کوچکتر گالری با منابع خود را.”

مهمتر از همه فروش سوالات که در مورد این نسخهها کار بر روی پلت فرم: نیویورک منابع گزارش شده که منتقل شود به طور مستقیم به کوچکتر گالری عکس و Zwirner نخواهد بود شارژ گالری هر نوع هزینه برای استفاده از فضای آنلاین. پلت فرم: نیویورک خواهد بود در نظر Zwirner وب سایت از مارس تا مه 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>