پرستار تصمیم می گیرد برای ارسال به صورت زنده با دوستان از ترس او را تصویب COVID-19 به

اتاق اورژانس پرستار به نام دوون Oechsle است ساخت برخی از دلخراش تصمیم گیری در تلاش برای محافظت از خانواده اش در طول COVID-19 شیوع. دوون, که با این نسخهها کار در تگزاس تا به حال به این unimaginably دشوار است تصمیم به ارسال 3-year-old daughter Eliana دور به ماندن در خانه دوستان برای زمان حال در تلاش برای جلوگیری از عبور coronavirus به او گفته به امروز.

دوان و نه شوهرش Jason یک آتش نشان, می دانم زمانی که آنها قادر خواهد بود برای دیدن دختر خود را دوباره و یا زمانی که او قادر خواهد بود به خانه آمده است. آن می تواند هفته ها یا حتی ماه. او به اشتراک گذاشته دلخراش در یک عاطفی post on Facebook که شامل عکاسی از خود با اشک جریان پایین صورت خود را پس از فراق از فرزند خود برای مقدار نامحدود از زمان.

در عنوان دوون اشاره کرد که او تا به حال احساس به عنوان اگر او نیاز به تشکر ویژه و یا ستایش بودن یک پرستار است. اما او در حال حاضر احساس او بود که برای رفتن به محل کار و مراقبت از دیگران و با توجه به فداکاری که لازم است به دلیل آن است. وی تاکید کرد: مادران است که توانایی به ماندن در خانه با فرزندان خود احساس سپاسگزار برای انجام این کار.

“بنابراین من احساس می کنم از هرچیز به “پسر خوب.” من باید برای ارسال 3.5 yo کودک دور. من نمی خواهد به او مراجعه کنید. من نمی خواهد او را در آغوش بگیرید. من نمی خواهد به پهلو خود را در شب. ما FaceTime و آن. تا یک ماه و یا چه کسی می داند چه مدت…و بسیاری از همکاران من تا به حال به انجام همان. اگر شما خواندن این دور و شما نیاز به ماندن در خانه با بچه های خود را در تمام طول روز در نظر آن را یک برکت و رحمت و مطلقا هیچ چیز کمتر است.”

دوان و جیسون می دانم که آنها شده اند در معرض تماس با بیماران مبتلا به کروناویروس با توجه به حرفه خود. حتی با اقدامات خاص آنها به راحتی می تواند coronavirus خانه با آنها و با تصویب آن را به دختر خود. او به پایان رسید او پست با تشویق دیگران به اجتماعی فاصله جدی بگیرند و در خانه بمانند.

دوون عاطفی پست رفت ویروسی درآمد 122,000 سهام 4o,000 لایک و 92,000 نظرات. بسیاری از این نظرات با تشویق و ستایش برای دوون کار سخت است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده متخصصان پزشکی در سراسر جهان داشته است به فداکاری باور نکردنی در میان این بحران بهداشتی. برخی از پرستاران حتی نیاز به ادامه کار بدون کافی شخصی دنده محافظ با توجه به کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>