آیا می دانید کنف یکی از سریعترین گیاهان به رشد بدون استفاده از مقدار آب یا مواد شیمیایی کود? فقط یکی دیگر از دلایل چرا باید بخشی از زندگی ما ASAP!

ثانیه,emp, همچنین شناخته شده به عنوان کنف صنعتی است که کرنش شاهدانه دانه گونه های گیاهی. اغلب به اشتباه برای marihuana آن است که یکی از سریعترین رشد گیاهان اولین بار چرخید به قابل مصرف فیبر 10 ، 000 سال پیش.

این گیاه که دارای استفاده های بسیاری مانند خوردن خام آن برای مزایای بهداشت و درمان به عنوان قوی در محصولات زیبایی و پایدار ، همچنین یک منبع گیاهی پروتئین و مواد مغذی ضروری است که به هضم غذا نیز کمک می کند کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی. اگر شما پیشرو کشورهای عضو اکو آگاهانه شیوه زندگی, شما باید نگاه کنید که شامل کنف در مواد غذایی خود را, زیبایی و پوشاک.

1. خام مغز دانه کنف Nubs

Hemp product

پس از کنف است که غنی از پروتئین و اسیدهای آمینه فیبر منیزیم, فسفر, پتاسیم, ویتامین E و به خصوص فراوان امگا-6 و امگا-3 در دانه های خود را برای یک رژیم غذایی کامل مکمل برای بدن انسان است.

این محصول خاص از سلامت افق می توان به مصرف خام پخته یا بو داده. شما می توانید اضافه کردن آنها به سالاد خود را ایجاد یک اسموتی یا حتی نم نم آن را در صبحانه خود کاسه.

2. کنف طبیعی V-گردن مد

Karnival

پس از کنف نیاز به فقط 20 درصد از آب پنبه که نیاز به رشد دارد (که 75 لاخ لیتر در هر هکتار) و می تواند به راحتی بافته شده را به نرم پارچه از آن است که برای ساخت لباس. BLabel is a با نام تجاری تنها اختصاص داده شده برای ساخت لباس با استفاده از کنف. این مدبه طور خاص می توان جابجا روزمره خود را با پیراهن پنبه ای. آن رطوبت فتیلهسازی ملک همچنین اجازه می دهد تا پوست به تنفس.

اتمام تاپ برای زنان و مردان.

3. دوستدار محیط زیست کنف شال

Hemp product

جدا از لباس کنف نیز می تواند مورد استفاده برای ایجاد شیک و مد لوازم جانبی مانند این را به سرقت برده از Aslee.

کنف نمی نیاز به آفت کش ها و یا کود شیمیایی و طبیعی ضد میکروبی است. بیشتر چه, آن همچنین بلوک 50 درصد بیشتر اشعه ماوراء بنفش از پنبه. این دوستدار محیط زیست شال انداخته می شود می تواند بیش از یک ساده توپ را روی گوه به صورت درجه یک, نگاه ظریف.

4. کنف طبیعی و Moringa بدن و صورت روغن

Hemp product

مواد مغذی موجود در کنف شناخته شده برای بهبود بافت پوست و کاهش التهاب. از این رو این بدن و صورت روغن از Satlive بسیار عالی برای یک ماساژ زیرا این وعده برای درمان خشکی پوست, کاهش آکنه و جوش سر سیاه و حتی کاهش چین و چروک و لکه های تیره. مواد تشکیل دهنده این محصول هستند به خصوص منابع از کوهپایه های هیمالیا.

5. طبیعی دانه کنف پودر

Hemp product

اگر شما می خواهید کنف به صورت پودر مخلوط در آب خود را و یا اضافه کردن به خود را chapatis و سپس این یکی از سلامت افق است برای شما.

کنف شناخته شده است که شامل تمام 20 اسید آمینه های ضروری است که آن را ایده آل برای همه از کودکان به ورزشکاران و همچنین گیاهخواران و گیاهخواران. این پودر سرد جات برای حفظ آن منافع طبیعی و عاری از مواد افزودنی مصنوعی.


همچنین بخوانید: چوب پنبه حصیر به مراقبه رگ: 5 سازگار با محیط زیست یوگا ملزومات شما را دوست دارم


ما تحقیق کرده ایم و کنف برای شما. آن است که یک محل عالی برای شروع اگر پایدار و سازگار با محیط زیست-زندگی آگاهانه راه رو به جلو برای شما.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su