هیچ چیز در حال رفتن به نگه داشتن پری از هر بازی: Lanning

ملبورن: استرالیا زنان کاپیتان مگ Lanning بازی کردن ترس از Ellyse پری از دست رفته هر گونه زنان T20 جام جهانی بازی کرد و گفت که همه طفیلی است ‘خوب’.

“این خوب است. این چیزی است که او شده است مدیریت از WBBL اما او آموزش دیده در هر زمان ما شده است در خارج وجود دارد و آموزش او را به بازی هر بازی” کریکت.com.au مظنه Lanning عنوان کرد و گفت در مورد پری شانه.

“این چیزی است که رفتن به نگه داشتن او را از هر بازی یا هر چیزی شبیه به آن. او را با قطار به طور کامل امروز,” او اضافه شده است.

نزد پری در فرودگاه پرت با او بولینگ شانه بسته در روز سه شنبه همه توجه. اما Lanning به نام پری حرفه ای است و نه انتظار هر چیزی مهم است ،

“من مطمئن هستم که وجود دارد چند بازیکن در این رقابت که در حال مدیریت جراحات او یک حرفه ای است و او با معاملات واقعا خوب بنابراین ما در حال انتظار هر چیزی مهم است,” او گفت:.

پس از درد و رنج خفیف AC مشترک فشار در یک فیلدینگ بدبختی پری زنان Big Bash League (WBBL) فصل کوتاه قطع شد و پس از فقط نه مسابقات در ماه نوامبر گذشته. اما او به بازی هر بازی برای ویکتوریا و استرالیا از ساخت او بازگشت در اوایل ماه ژانویه است.

استرالیا نیست که یک شروع خوب برای خود زنان T20 جام جهانی به هند را شکست داد و آنها را با 17 اجرا می شود. اما میزبان این مسابقات استرالیا ساخته شده باز گشت در برابر سریلانکا با پنج قهرمان در روز دوشنبه.

این Lanning-led طرف خواهد شد در حال حاضر در بنگلادش در فوریه 27.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>