‘نمی ترسم از COVID-19’: یک پزشک سهام چه اتفاقی می افتد در انزوا بخش

این Gurugram دکتر سهام خود را تجربه درمان COVID-19 بيمار.

Dr Manoj Goel, مدیر Pulmonology Fortis یادبود موسسه تحقیقات Gurugram تا کنون درمان شش بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 که سه مرخص شده و در حال حاضر در قرنطینه صفحه اصلی.

در این مقاله دکتر Goel صحبت می کند به بهتر شدن هند در مورد آنچه اتفاق می افتد از زمان یک آزمون مثبت تا آن زمان برای آنها را مرخص می شود.

“برای شروع طبق دستور دولت به عنوان در حال حاضر هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 به بستری می گوید:” Dr Goel.

اغلب بیماران در آمده با یک یا بیشتر از علائم که ممکن است شامل – سرفه و تب و یا حتی اشکال در تنفس.

“به محض این که ما ایجاد آن است که بیمار دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ما انجام برخی بیشتر پایه تحقیقات که ممکن است شامل آزمایش خون و یک chest x-ray. پس از این بیمار را به انزوا بخش” اطلاع Dr Goel.

آنچه در حال جداسازی بخش?

coronavirus mask precautions
ماندن در خانه و ایمن ماندن.

جداسازی بخش منحصر به فرد منطقه است که بیمارستان را محاصره برای درمان COVID-19 بيمار به تنهایی. “هنگامی که بیمار در داخل جداسازی بخش ما نظارت بر تمام اعضای حیاتی و موثر بدن خود را در یک محیط کنترل شده از طریق هر دو کلی دارو و همچنین درمان های فردی” او سهام.

نه فقط این, Dr Goel نیز صحبت می کند در مورد دنده محافظ که پرسنل پزشکی قرار داده و قبل از ورود به جداسازی بخش است. “آنچه ما با پوشیدن یک نوع لباس فضایی است که مهر و موم شده. همه ما پزشکان و پرستاران و پارا-کادر پزشکی این می پوشند. هنگامی که ما این را در در در شروع ما shift ما در آن باقی می ماند برای هشت ساعت است.”

همچنین در حالی که با پوشیدن این کت و شلوار کارکنان نمی خوردن یا نوشیدن بازدید از حمام و یا حتی آن را برای چند دقیقه در میان است. “در تمام مدت از ما shift ما در آن هستند. همه ما این است که مراقبت از بیماران در داخل جداسازی بخش” توضیح می دهد که دکتر Goel.

هنگامی که آن را امن برای بیمار برای رفتن به خانه ؟

“هنگامی که بیمار بدون علامت به مدت سه روز (72 ساعت) در حال جمع آوری نمونه دوباره به آزمون و پس از ما دو دوره متوالی منفی نمونه ما تخلیه بیمار می گوید:” Dr Goel.

حتی پس از تخلیه پزشکان توصیه می کنند بیمار باقی می ماند در خانه قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از آن آنها را توصیه به دقت و توجه برای یکی دیگر از 14 روز که شامل پوشیدن ماسک و اگر پله.

“بنابراین حداقل 28 روز پس از آزمون گزارش منفی هستند توصیه می کنیم که بیماران باقی می ماند تحت انزوا و محتاط می گوید:” Dr Goel.

بودن در انزوا بخش

بازنمودی تصویر

“در حال حاضر ما بیماران نیاز به درجات مختلف مراقبت قرار می گیرد با هم در انزوا بخش است. این بخش را در خود خودکفا; به عنوان ما همه چیز ما نیاز داخل است. از هواکش به دستگاه نظارت می گوید:” Dr Goel.

ریختن نور را در رژیم غذایی است که معمولا به بیماران تجویز از COVID-19 او می گوید: “به آنها داده می شود بسیار متعادل رژیم غذایی مغذی است که سرشار از پروتئین از جمله میوه ها و آب میوه. در حالی که وجود دارد هیچ چیز خاص آنها می توانند یا نمی خورند ما فقط اطمینان حاصل شود که مواد غذایی آماده بودن و خدمت سالم و بی خطر است.”

روانی و رفاه بیمار

“در بسیاری از موارد دیده ایم که بیمار و خانواده باید فوق العاده ای ایمان در این تیم از متخصصان پزشکی که در درمان بیمار است. که کمک می کند تا حد زیادی. دیگر از آن ما اطمینان حاصل شود که ما وکیل نه تنها بیمار بلکه خانواده که در اکثر موارد نمی شده و هیچ نظری ندارم که چگونه بیمار مقابله است.”

پس حتی اعضای خانواده هستند که در زیر صفحه اصلی-قرنطینه وجود دارد بسیار است دامنه را برای تعامل بین آنها است. “با این حال ما آنها را تشویق به تماس تصویری و استفاده از تکنولوژی برای در تماس ماندن در طول این زمان دشوار است,” او می گوید.

پزشکان همچنین اطمینان حاصل شود که خانواده مطلع از وضعیت و نگهداری می شوند در می دانم آنچه اتفاق می افتد با این بیماران است.

“در ابتدا زمانی که بیماران به ما می آیند آنها بسیار نگران و حتی ترس از آنچه COVID-19 ممکن است همه چیز در مورد آن. اما با تکرار مشاوره بیمار ترس allayed می گوید:” Dr Goel.

چگونه پزشکی تیم با انگیزه ماندن?

Dr Manoj Goel

“پزشکی برادری شروع به آماده شدن برای این زمان ما شنیده در مورد شیوع بیماری در چین است. ما می دانستیم آن را گسترش به سایر نقاط جهان و ما شروع ذهنی آماده سازی خود را به عنوان به خوبی به مقابله با فوران ناگهانی می گوید:” Dr Goel.

“ما نمی ترسم از COVID-19” او می گوید و ادامه می دهد “نه فقط من بلکه کل کارکنان در بیمارستان می داند آنچه که ما در حال برخورد با. آن است که آیا دولت یا کارکنان پشتیبانی ما همه در همان صفحه.”

آن را گرفته و بسیاری از کار سخت اما Dr Goel احساس می کند که روح هر عضو در بیمارستان بسیار بالا است و آنها بیش از آماده برای مبارزه با این. “خانه ماندن و سالم ماندن,” او می گوید که ما نتیجه گیری ما گفتگو است.


همچنین بخوانید: منحصر به فرد: چگونه این بیمار بهبود از COVID-19 در نیویورک


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>