حتی موفقیت عظیم دیزنی+ می تواند صرفه جویی در دیزنی در حال حاضر

Walt Disney World empty coronavirus

والت دیزنی جهان خالی در ساعات کسب و کار با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 23. الکس منندز/گتی ایماژ

چه تفاوت پنج ماه باعث می شود. همانطور که در پیش بینی ما برای دیزنی Q2 درآمد دیروز و به هر کسی که حتی از راه دور توجه می تواند گواه دیزنی بود و غالب ترین سرگرمی کنگلومرا رسانه در جهان به عنوان سال جدید است. آن را تا به حال بی نظیر گیشه موفقیت سودآور پارک ها و تفرجگاه های قدرتمند رسانه ای شبکه های امپراتوری و به سرعت در حال رشد جریان خدمات. ماوس خانه آماده شد به سلطنت بیش از این صنعت برای سال آینده به لطف خود را به فیلمهای تجاری و ستارگان شرکت همکاری. اما coronavirus همه گیر است محو این سود فقط در چند ماه کوتاه ترک دیزنی خطرناکی آسیب پذیر است.

در آن Q2 درآمد گزارش دیزنی تخمین می زند که COVID-19 تاثیر در سه ماهه درآمد حاصل از ادامه عملیات قبل از مالیات بر درآمد در سراسر همه از کسب و کار آن بود تا آنجا که $1.4 میلیارد دلار با 1 میلیارد دلار آمدن از پارک های آن را بدست آورد. سه ماهه گذشته نزدیک به 60 درصد از دیزنی درآمد عامل آمد و از آن پارک های کسب و کار و در عین حال درآمد برای این بخش در Q2 کاهش یافت و از رقم 7.4 میلیارد دلار در Q1 به تنها 5.5 میلیارد. در مجموع عامل کاهش درآمد از 4 میلیارد دلار در Q1 فقط به 2.4 میلیارد دلار در Q2. دیزنی سود هر سهم در آمد و تحت چه وال استریت پیش بینی کرد در حالی که عامل درآمد پایین بود و تقریبا در سراسر هیئت مدیره به عنوان نگه می دارد همه گیر سینما و پارک های تفریحی و هتل ها و بسته تبلیغات تلویزیون همچنان به سقوط.

همچنین نگاه کنید به: پیدا کردن دین در فیلم ” نیمه شب, انجیل,’ Netflix بکشد عمیق سری جدید

“دیزنی پایین-شماره خط دهکدهای از دست رفته اجماع برآورد توسط یک حاشیه بزرگ شواهدی وجود دارد که این شرکت در پارک ها و رسانه های کسب و کار در حال گرفتن یک ضربه بزرگ از coronavirus باعث تعطیلی” Haris انور تحلیلگر ارشد در Investing.com گفت: ناظر. “این بسیار دشوار است برای دیدن آن بخش که حساب برای 70 درصد از دیزنی درآمد در حال بازگشت به حالت عادی هر زمان به زودی. این واقعیت جدید را ادامه دهید برای صدمه زدن به دیزنی فرانشیز حداقل در 12 ماه آینده حفظ قیمت سهم پایین.”

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای در میان مالی عذاب و دل تنگی خود را دیزنی مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار. در چهار هفته پس از این شرکت اعلام کرد که دیزنی+ پیشی گرفته بود 50 میلیون مشترک مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek نشان داد که خدمات اضافی اضافه شده 4.5 میلیون مشتریان. با تشکر اولیه آن بین المللی و اجرای این بیماری همه گیر کوروناویروس تقویت در خانه, سرگرمی, دیزنی+ در حال رشد در نرخ نجومی (مدیران در ابتدا امیدوار بین 60 میلیون و 90 میلیون مشترک تا سال 2024).

این پلت فرم است که به سرعت به چالش کشیدن آمازون نخست تصویری برای دومین نقطه در غرب جریان بازارهای پشت Netflix بکشد. ترکیب دیزنی سه جریان خدمات—دیزنی+ ESPN+ Hulu—در حال حاضر به رخ کشیدن بیش از 90 میلیون مشترک تا از 63.5 میلیون در پایان Q1. در درآمد تماس Chapek تصریح کرد: آنچه در سابق مدیر عامل Bob Iger شده است گفت: از اوایل سال گذشته: مستقیم به مصرف کننده کسب و کار این شرکت در اولویت است. با این حال جریان است بلافاصله سود آور کسب و کار و Chapek کاهش یافته است به برآورد زمانی که دیزنی+ ممکن است در نهایت کار در سیاه و سفید.

“دیزنی جریان کسب و کار انجام شده است در تمام زمان بالا اما این شرکت است که برگزار می شود بازگشت آن دارایی های فیزیکی به عنوان یک نتیجه از COVID-19,” Danyaal رشید موضوعی تحلیلگر در GlobalData, پیشرو داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت در بیانیه ای گفت:.

وی افزود: “وجود دارد نه بسیاری که دیزنی می توانید انجام دهید در حال حاضر, اما نگه داشتن آن حضور قوی در جریان بازار و منتظر اثرات COVID-19 را کاهش دهیم به طوری که آن را می توانید دوباره باز خود را پارک. این شرکت نیاز به آب و طوفان به عنوان بهترین آن می تواند تا زمانی که می گن دوباره به دست آوردن آن دارایی های فیزیکی—تنها در این زمان با افزایش جریان امپراتوری.”

به این منظور دیزنی اعلام کرد که آن را دوباره باز آن شانگهای پارک دیزنی لند در مارس 11, اما با محدودیت های قابل توجهی از جمله اجباری ماسک برای مهمانان و کارمندان متوسط قراضه و کاهش ظرفیت. برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده برای تمام خانواده است.

آنچه در این سه ماهه و این بیماری همه گیر نشان داده است که دیزنی است که بیشتر مدیون به آن آجر و ملات کسب و کار بیش از هر کس متوجه شدم. با توجه به به خطر انداختن موقعیت آن خواهد بود یک مدت طولانی و به چالش کشیدن جاده به بازیابی برای کنگلومرا. اما اگر مثبت غذای آماده بود آن را که دیزنی در حال حاضر می داند که چگونه به بهبود خود بزرگترین ضعف و سازگار می تواند کسب و کار خود را بر این اساس حرکت رو به جلو. که یک گزاره ترسناک برای بقیه از صنعت باید خانه ماوس خود را بازیابند سابق وضع در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>