کره شمالی اخراج عکس در کره جنوبی ساعت پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد اخیر ظاهر عمومی

تنها چند ساعت پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را پس از شایعات دروغ از مرگ خود را, کره شمالی گزارش اخراج چندین عکس در برابر همسایه جنوبی باعث کره جنوبی به آتش بازگشت.

با توجه به سی ان انعکس از کار اخراج شدند در دیوار یک کره جنوبی گارد پست در منطقه غیرنظامی (DMZ). هیچ کره جنوبی سربازان مجروح شدند و به نظر می رسد که هیچ آسیب پایدار از توپخانه.

در پاسخ به حمله نظامی کره جنوبی پخش یک اخطار شفاهی و سپس بازگشت و آتش دو بار.

این درگیری بلافاصله deescalated زیر کره جنوبی ،

هر چند نادر است, این اولین بار نیست که شده است وجود دارد اختلاف در DMZ. در سال 2017, یک کره شمالی سرباز پناهنده به جنوب مشترک امنیتی در منطقه در حال اجرا در سراسر مرز در حالی که زیر آتش.

کره شمالی نیز صادر تیراندازی برگشت در سال 2014 زمانی که کره شمالی عیب جامعه سعی در برقراری ارتباط با این کشور کمونیستی با انتشار یک شماره از بالن حاوی جزوات که محکوم کیم رژیم است.

هر چند مسائل به نظر می رسد آرام در حال حاضر کره جنوبی است که هنوز در تلاش برای “درک دقیق وضعیت” (هر ایمیل روزانه).

“ما در حال بدست گرفتن اقدامات از طریق اینتر-کره خطوط ارتباطی برای درک دقیق اوضاع و جلوگیری از هر گونه بیشتر حوادث” خواندن یک بیانیه از جنوب به ستاد مشترک.

یک جلسه برگزار شد و بعد از آن در روز شنبه پیشنهاد کرد که توپخانه بود و به احتمال زیاد یک حمله برنامه ریزی شده با استناد به این واقعیت است که دید کم بود با توجه به مه.

“در صورت عدم وجود چشم انداز [به این هدف] و در مه, می تواند دقیق تحریک ؟” میگویند.

A North Korean guard post in the DMZ
یک کره شمالی پست گارد در DMZ کره جنوبی وزارت دفاع / گتی ایماژ

اما, آسیایی, موسسه مطالعات سیاست, معاون رئیس جمهور, Choi Kang پیشنهاد کرد که این حمله می تواند یک راه برای کیم برای نشان دادن قدرت پس از شایعه مشکلات سلامتی.

“دیروز کیم در تلاش بود تا نشان دهد که او کاملا سالم است و امروز کیم تلاش برای قطع انواع حدس و گمان است که او ممکن است کنترل کامل بر ارتش” چوی گفت.

“به جای رفتن تمام راه را با شلیک موشک و نظارت بر پرتاب موشک کیم می تواند به ما یادآوری, ‘بله من سالم و من هنوز در قدرت” او به این نتیجه رسیدند.

گزارش ها از تیراندازی پس از رهبر جمهوری اسلامی ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را در نزدیک به سه هفته است که در طی آن زمان گزارش های متعدد پیشنهاد کرد که او به طور جدی بیمار یا حتی مرده است.

هر چند کیم در زمان بازدید از یک کارخانه در روز جمعه و به نظر می رسد به توان و روحیه خوب, علامت بر روی مچ دست خود را به نظر می رسید نشان می دهد که او تا به حال تحت نوعی عمل جراحی که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>