Normani Sizzles در یک سنبل وحشی X Fenty, لباس زیر زنانه, Set On Instagram

Normani ارسال شده چند آشفتگی عکس از خودش تاب Savage X Fenty در Instagram.

به “الماس” خواننده خیره در او Instagram تصاویر به صورت خودکار. Normani شده است نشان دادن چند به نظر می رسد در Savage X Fenty, لباس زیر زنانه پس از تبدیل شدن به یکی از این نام تجاری را سفیران. ترین پست های اخیر نا امید نیست به عنوان او در حال پوشیدن لباس تسمه سینه بند و شورت مجموعه در عکس. به عنوان او نشان می دهد داشتنی او عکس پیچیده بودن در پرده سفید پشت سر او. خواننده به شرجی نگاه به دوربین او به عنوان مطرح شده را با یک دست نگه داشتن پرده و دیگری در کنار او چهره.

دومین عکس در تصاویر به صورت خودکار را می دهد Normani طرفداران یک نگاه دقیق تر در زیر مجموعه. او چمباتمه پایین در عکس و چهره او قطع شده است از تصویر. Normani را رخ و باب معده هستند بر روی صفحه نمایش کامل در عکس فوری. Derriere او نیز نشان داده شده است به عنوان او نشسته است نشسته در عکس. طرفداران همچنین می توانید ببینید که Normani است با پوشیدن یک زنجیره ای نقره ای برای مبارزات انتخاباتی.

در عکس سوم از تصاویر به صورت خودکار, Normani است که در آنچه به نظر می رسد او ، این “انگیزه” خواننده نشسته است و با دست او عبور او به عنوان اولین زیر یک بار دیگر. پاهای او را در حال عبور به عنوان به خوبی به عنوان او به نظر می رسد کمی دور از دوربین است. Normani همچنین دارای موهای خود را مدل دهید در یک مستی کثیف که قرار داده شده در بالای سر خود را. خواننده را آرایش می افزاید: به این نگاه سکسی به عنوان او در برجستهنگار بر روی بینی و پیشانی است. این خواننده همچنین افزود: رژلب با یک خط لب قهوه ای به پایان نگاه.

با توجه به بیلبورد, Normani بود که برای اولین بار افراد مشهور برای تبدیل شدن به یک سفیر نام تجاری برای Savage X Fenty. با نام تجاری برداشت Normani منجر به بسته بازگشت در ماه نوامبر سال 2019. او با رواج است که او افتخار کار کردن برای نام تجاری زمانی که او یاد گرفته که او انتخاب شد. او همچنین افزود که او دستچین شده توسط ریحانا خودش ساخته شده است که تصمیم به ارائه یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. از آن به بعد چندین وبلاگ مانند سرخوشی ستاره سیدنی Sweeney باید به دنبال Normani به عنوان یک سفیر.

Normani پیروان به نظر می رسید به او را دوست دارم علاوه بر جدید به او Savage X Fenty مجموعه است. خواننده دریافت هزاران نفر از امثال و نظرات از طرفداران او بعد از ارسال نگاه او.

“چنین گیج” یکی پیرو نوشت.

“قرنطینه که بد نیست پس از همه” یک دوم فن اضافه شده است.

“Whewwwww بله زرق و برق دار!!!” یک سوم دیدگاه بانگ زد.

“او یک وحشی! درجه یک!!!!” یک چهارم حامی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>