Normani به نظر می رسد سیگار کشیدن در تطبیق نارنجی لباس زیر مجموعه ای از وحشی X Fenty

Normani در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با تعداد زیادی از عکس های جدید از خودش. این خواننده است که یک سفیر برای ریحانا با نام تجاری Savage X Fenty و به نظر می رسد فوق العاده در دنده خود را.

“رقص با یک غریبه” hitmaker حیرت زده در یک پرتقال, سینه بند با گل جزئیات از همان رنگ را بیش از همه. او نشان داد او دکولته و باب روز در حالی که جفت این گروه با تطبیق نحیف ، Normani accessorized با متعدد حلقه و گوشواره طلا. او سبک او مو در نوارهای لرزاند و تیز ناخن اکریلیک. برای او آرایش, نرم افزار, Normani به نظر می رسد به کار گرفته اند لب, ریمل و خط چشم.

سابق Fifth Harmony عضو درمان پیروان با چهار عکس در یک ها.

در ضربه اول Normani مطرح شده در مقابل یک دشت سفید پس زمینه. او جامعی از پشت سر و نگاه به حق او بیش از شانه خود را. 24-year-old خیره شد به طور مستقیم در مقابل او را با شدید بیان و نشان داد در کنار او مشخصات. Normani مطرح شده یک دست به دیوار و دیگر در مقابل او. در سوم عکس او را لرزاند مشابه موضع داد اما دوربین برخی از تماس با چشم با لب های او تقسیم می شود.

در اسلاید بعدی او دستگیر شد سمت در. Normani برگزار شد بر روی او نگاه کردن در لنز دوربین. او تحت فشار قرار دادند یک پا به جلو و به وضوح درخشان در نور طبیعی.

در فینال قاب Normani گرفتار شد از زاویه پایین از پشت. او نمایش داده می شود طول بلند خود را قفل و جزئیات از گروه خود را از پشت.

در طول 12 ساعت پس متصلب تا بیش از 542,000 دوست دارد و بیش از 8,200 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 5.5 میلیون پیروان.

“او یک خواننده است. او یک مدل است. او در یک الهه” یک کاربر نوشت.

“این رنگ مطابق با پوست شما خیلی آن را زرق و برق دار بر شما” شخص دیگری به اشتراک گذاشته.

“زیبا ترین تا کنون اظهار داشت:” یک سوم فن.

“شما به من سفارش و من نمی پوشیدن شرت تنظیم…” یک چهارم تحسین اظهار داشت: اضافه کردن چند شکلک کف زدن.

تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است که هیچ چیز جدید برای Normani. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در یک آستین کوتاه نیمه محض بالا محصول سفید با نارنجی طراحی بیش از همه. Normani تکمیل ساز و برگ با شورت سیاه و سفید و عینک و موهای خود را در یک موی دم اسبی. او به ظاهر کاربردی و به صورت کامل از آرایش که شامل یک لب, ریمل مژه و ابرو و کانتور. او همچنین تزئین بلند بنفش ناخن با بژ/قهوه ای رنگ برای این مناسبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>