Nona Hendryx طول می کشد بیش از ملاقات معبد Dendur در نهایت ادای احترام به خورشید Ra

Nona Hendryx. مارک Millman

دو سال پیش Afrofuturism بود و در همه جا در جریان اصلی بین پلنگ سیاه پدیده و دوره-تعریف پروژه های مانند Janelle Monae را کثیف کامپیوتر ویژوال آلبوم. اما اینده هنر فلسفه است که به ترکیب, علمی تخیلی, afrocentrism و فن آوری شده است بسیار کمتر قابل مشاهده است که از اواخر سال. این قطعا نخواهد بود اولین بار است که Afrofuturism را تحمل کرده است چرخه محبوبیت و ابهام اما در حال حاضر زمان مباشر فرهنگخواننده و ترانه سرا و تهیه کننده و Nona Hendryxدر حال کار است به مطمئن شوید که آن را محو کند از مشاهده.

Hendryx است که در حال حاضر مدیر هنری یک سال هارلم صحنه سریال “کیهانی سنتز خورشید Ra و Afrofuturism” که ویترین هنرمندان و فکر رهبران در سنت. زمانی که Hendryx اول شد تشخیص نام به عنوان یک عضو از Labelle در کنار Patti Labelle گروه مشغول بود در اوایل Afrofuturistic جنبش است. “این بخشی از راه ما ارائه شده خودمان را با costuming و در آهنگ های مانند ‘کیهانی رقصنده” یا ” فضا کودکان,'” Hendryx توضیح داد: به ناظر. “آن را به حال به انجام بسیاری با نگاه به آینده به دلیل این است که چه کسانی ممکن است احساس به عنوان اگر آنها بخشی از در حال حاضر انجام دهد.” مدیر اجرایی هارلم مرحله پاتریشیا کروز توضیح داد که او می خواست Hendryx منجر به سری چرا که او معتقد است که او را تبدیل به یکی دیگر از پیشگامان این حرکت شبیه به معروف ترین Afrofuturist نوازنده خورشید Ra که یک فرقه زیر در 1960s. “به عنوان خورشید ره او سهام هنری اکتشافات هموار کردن راه برای یک نسل جوان از هنرمندان به ادامه ساخت و نوآوری” کروز گفت.

همچنین نگاه کنید به: جدید ویتنی نمایشگاه نشان می دهد نقاشان دیواری مکزیک’ تاثیر عمیقی بر هنرمندان آمریکایی

این شنبه Hendryx انجام خواهد شد ادای احترام ویژه ای نشان می دهد به خورشید Ra برای هارلم مرحله سری به نام “نونا Hendryx و شاگردان خورشید Ra در معبد.” این نمایش برگزار خواهد شد و در مصر بال شهری موزه هنر و Hendryx خواهد بود که منجر مجری حمایت توسط یک تیم از Afrofuturist طراحان صحنه و لباس, طراحان, مجموعه طراحان و مانند آن. آنها عبارتند از جاز سنگین وزن Craigg هریس خواهد شد که موسیقی کارگردانی طراح رقص Francesca هارپر و لباس/طراح ویرژیل Ortiz.

Nona Hendryx. هارلم مرحله

تنظیم نمایش در خارج از ملاقات معبد از Dendur است اتصالات به افتخار مردی که پس از مصر باستان نماد او تغییر نام خود را پس از مصر خدا Ra. اما محل نیز نشان دهنده برخی از گسترده تر نیت نشان می دهد. “ما می خواهیم به نشان می دهد که چگونه نماد و تصاویر و صداها و ریتم هستند که در آفریقا در طبیعت تغییر در فرهنگ های مختلف در طول زمان” Hendryx توضیح داد. “Afrofuturism, مصری, فوتوریسم و بومی فوتوریسم در حال انرژی هستند که در آینده با هم.”

در حالی که عملکرد ممکن است گارانتی اصلی تجدید حیات Afrofuturism آن قطعا علامت گذاری یک سری مهم است که خود را از حس فوریت. “وجود دارد یک نیاز برای بیان و مردم تمایل به یکی شدن چیزی در اطراف آنها شناسایی با” Hendryx گفت. “مردم به دنبال پاسخ و به دنبال یک محل متعلق به شناسایی و احتمالا درمان برخی از آسیب هایی که انجام شده است در طول قرن ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>