نوح کوروش می پوشد نحیف لباس شنای زنانه دوتکه رشته & نگین دار ران چکمه های بالا به افتخار 4/20 روز

به افتخار 4/20 روز نوح سایرس در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش.

“من آنقدر زیاد است که من تو را دیدم عیسی” songstress حیرت زده در یک آبی نحیف رشته مجموعه لباس شنای زنانه دوتکه. اقلام لباس هر دو حال “لس آنجلس کش” نوشته شده است بیش از همه لباس سفید. بیش از بالا, کوروش پیچیده خودش را در شل-تنگ سیاه و سفید ژاکت جین که او اجازه قطع کردن شانه های او. او زوج این گروه با چشم نواز نگین دار ران چکمه های بالا که نگاه باور نکردنی در او. این “من (گریه)” hitmaker sported بلند, تیره مو و تصمیم گرفتند آن را به صورت مستقیم. او را با لوازم خودش را با یک زنجیره ای نگین دار دور گردن او و اعمال براق لب برای این مناسبت است.

کوروش مشترک دو عکس در یک ها.

در ضربه اول او دستگیر شد ایستاده. این “جولای” خواننده شد جامعی از زانو به بالا و نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با شدید بیان. کوروش قرار داده و هر دو اسلحه را در کنار او و oozed اعتماد به نفس. او مطرح شده کمی سمت در و با فشار یک پا به جلو کمی.

در اسلاید بعدی این “با هم ماندن” سرگرم بود عکس را پایین. او در نیمه محض عینک آفتابی که منعکس کردن نور است. کورش به نظر میرسد که او چشمان بسته ساخته شده و همه چیز نگاه گردیده است.

برای او به عنوان او می خواست او پیروان شاد 4/20, همچنین شناخته شده به عنوان علف هرز در روز است.

در طول دو ساعت پس متصلب تا بیش از 250000 نفر را دوست دارد و بیش از 1300 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با 5.6 میلیون پیروان.

“شما خیلی زیبا!” یک کاربر نوشت.

“اوه خدا لعنت بنابراین F*CKING داغ” یکی دیگر از شیفتگان مشترک عاشقانه حروف بزرگ.

“شما به دنبال مانند یک میان وعده نوح” اظهار داشت: یک سوم فن اضافه کرد متعدد قلبی چشم از emoji.

“مانند می تواند به شما متوقف شود تا کامل” چهارم تحسین اظهار نظر.

کوروش هرگز خجالتی وقتی که می آید به اعتراف او یک علف هرز سیگاری. قبلی Instagram ها او مطرح در کنار بزرگ کیسه های ماری جوانا و با اشاره به آنها به عنوان “همیشگی.”

20 ساله بسیار فعال از طریق رسانه های اجتماعی است و هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او وفادار مخاطبان است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاین “راه من” songstress wowed فقط در یک زیر مجموعه. او را با لوازم خودش را با متعدد طلا و گردنبند و دستبند و حلقه و اعمال جسورانه لب قرمز. کوروش کشیده موهای تیره او در یک موی دم اسبی و نشان داد بسیاری از خالکوبی. او دستگیر شد و در مقابل یک شومینه و جامعی بود نشستن. جای تعجب نیست او ها جمع شده بودند در بیش از 610,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>