هیچ احضاریه صادر مولانا سعد نه یک absconder می گوید: وکیل

دهلی نو: مدافع Fuzail Ayyubi وکیل از Tablighi Jamaat رئیس مولانا سعددر روز دوشنبه گفت که مولانا سعد است نه یک absconder به عنوان او در پاسخ به این اعلامیه به دنبال اطلاعات در بخش 91 از CrPC خدمت توسط پلیس دهلی در Nizamuddin جماعت مورد.

جستجو در حال حاضر صورت گرفته در محل اقامت خود در دهلی نو در حضور پسر خود را. بومی محل در اوتار پرادش واقع شده است جستجو در ارتباط با این مورد.

“مولانا سعد است نه یک absconder هر زمان که او خواسته خواهد شد که به نظر می رسد قبل از پلیس دهلی او مطمئنا به نظر می رسد. ما دریافت کرده اند سه اعلامیه و تا کنون ما را در پاسخ به هر سه آنها” Ayyubi گفت: ANI در اینجا.

FIR ثبت شده بود در برابر جماعت رئیس سعد و دیگران تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 در ارتباط با جماعت برگزار شده در مرکز Tablighi Jamaat در Nizamuddin منطقه از سرمایه های ملی.

این Nizamuddin جماعت تبدیل به یک کانون coronavirus گسترش با چندین که با حضور در این رویداد تست مثبت و آلوده کردن صدها نفر در سراسر کشور است.

مدافع Ayubi همچنین نشان داد که مولانا سعد را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19.

“ما در پاسخ به تازگی صادر شده سوم اخطار در مورد به عنوان به خوبی. او (سعد) در حال حاضر پیوست توسط کاوشگر در پاسخ به اعلامیه تحقیقات افسر (IO) و ما در حال حاضر نوشته شده به IO به طور کامل برای همکاری در کاوشگر” Ayyubi گفت.

“مردم از مرکز و Tablighi Jamaat به طور کامل همکاری با پلیس دهلی. پلیس به تازگی جستجو از مولانا سعد در مرکز و دفاتر و منازل مسکونی از دیگر متهم در این موضوع است. بنابراین این امر می تواند به اشتباه می گویند که ما نمی co-عامل,” او اضافه شده است.

تا کنون سه اعلامیه صادر شده است به سعد توسط پلیس دهلی در این موضوع است.

در همین حال اجرای اداره (ED) نیز ثبت شده یک مورد پول شویی در برابر سعد و دیگران تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) بر اساس یک گزاره جرم ثبت شده توسط پلیس دهلی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>