هیچ بمبئی آسیاب کارگر بی خانمان خواهد شد: Thackeray

بمبئی: در ماهاراشترا دولت متعهد به فراهم کردن خانه به تمام کارگران کارخانه در بمبئی که کمک در راه به Samyukta Maharashtra, جنبش, وزیر Uddhav Thackeray گفت: در روز یکشنبه.

انتشار نتایج قرعه کشی به تخصیص دادن 3,894 آپارتمان ساخته شده در سابق آسیاب اراضی برای آوارگان آسیاب کارگران از وزیر خواست allottees بیشتر فروش حق خود را در آپارتمان و ترک بمبئی.

“من شما را به ارتباط برقرار کردن با شما به عنوان یک سالمند عضو از خانواده است. من مدیون آسیاب کارگران برای حمایت خود را. پس از شما را در اختیار خود را در آپارتمان زندگی می کنند وجود دارد با خوشحالی و انجام دعوت از من برای یک فنجان چای” Thackeray گفت.

وزیر مسکن Jitendra Awhad گفت: دولت موظف است به ارائه خانه به کارگران آواره پس از میلز در بمبئی تعطیل دهه پیش.

“بر این اساس ماهاراشترا مسکن و توسعه منطقه قدرت ساخته شده 720 آپارتمان در بمبئی رنگرزی میلز و 2,630 در بهار میلز مجتمع – هر دو در Wadala و 544 خانه در Shriniwas میلز ترکیب در کاهش پارل گفت: Awhad.

هر تخت است که یکی BHK گسترش بیش از 225 متر مربع با تمام امکانات مدرن و امنیتی است. به مراقبت از نیازهای آینده, 15-طبقه پارکینگ خودرو برج نیز ساخته شده در بمبئی رنگرزی کارخانه های تولید مرکب او اضافه شده است.

CM گفت که وجود دارد یکی دیگر از 1,74,036 برنامه های کاربردی فرستاده شده توسط آسیاب کارگران و بازماندگان آنها که دولت را طرح از طرح های مسکن به جای همه.

Thackeray همراه با Awhad شهردار Kishori Pednekar, MHADA بالا رسمی Milind Mhaiskar بمبئی مسکن هیئت مدیره رئیس Vinod Ghosalkar ویجی Nahata و شیو سنا معاون رهبر Sachin Ahir کارگران اتحادیه رهبر Datta Iswalkar و دیگران.

در ژانویه 18, 1982 آتشین رهبر اتحادیه Datta Samant منجر شده تاریخی 18 ماه کارگران کارخانه اعتصاب موثر بر بیش از 80 پارچه میلز که شاغل بیش از 300 ، 000. آن ثابت می شود طولانی ترین جمله صنعتی اضطراب در بعد از استقلال هند ،

بعد با توجه به شکست مذاکرات میان کارگران و مدیریت نساجی تلخ مهاجرت کارگران از دولت سرمایه است. عمده ترین کارخانه های تولید – قطع نظر از حدود دو دوجین – تعطیل یا منتقل عملیات به گجرات.

اکثر کارخانه های تولید بودند واقع در کمربند بین Mahim و بمبئی مرکزی که بعدها نخست قطعه از املاک و مستغلات و دیدم بسیاری از مناطق تحت یک makeover.

تا اواسط سال 2000 بسیاری از آسیاب خواص اجازه داده شد به redeveloped. سابق نساجی کارخانه های تولید در حال حاضر خانه شیک مسکونی و یا ساختمان های تجاری و مراکز multiplexes.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>