هیچ جسیکا Mulroney نیست نوشتن یک ارسال به تمام کتاب در مورد Meghan Markle

meghan markle best friend

شده اند وجود دارد برخی از وحشی گزارش در مورد جسیکا Mulroney, و Meghan Markle دوستی از اواخر سال. جورج پیمنتل/WireImage

در ماه ژوئن کانادا سبک و شخصیت تلویزیونی جسیکا Mulroney که در حال حاضر احتمالا بهترین و شناخته شده به عنوان یکی از Meghan Markle دیرین را بگیرید و یاد دهید, آمد و زیر آتش با استفاده از امتیاز سفید برای قرار دادن سیاه تاثیر گذار ساشا اکستر امرار معاش در معرض خطر پس از اختلاف. ساشا اکستر علنا به نام جسیکا متهم تورنتو-بر اساس شخصیت از تهدید ساشا روابط کاری با مارک های وجود دارد (به درستی) بوده است واکنش جدی علیه جسیکا در زمان پس از جمله لغو تلویزیون او را نشان می دهد.

همیشه از اخبار عمومی شد وجود داشته است شایعات در مورد دولت از جسیکا و Meghan Markle دوستی از جمله گزارش می دهد که دوشس ساسکس است فاصله خودش از جسیکا و نیست خود را پاسخ تماس.

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle احساس سکوت و محافظت نشده توسط خانواده سلطنتی در طول بارداری

جسیکا Mulroney شوهر, Ben روشن است که همسر خود را نمی نوشتن یک ارسال به همه. جورج پیمنتل/گتی ایماژ برای کودکان بیمار بیمارستان

در حالی که Mulroney اردوگاه ساکت مانده ترین بخش آن به نظر می رسد که به طور فزاینده ای وحشی گزارش در مورد Mulroney-Markle دوستی باید در نهایت از دست رفت به اندازه کافی است که کسی احساس نیاز به صدای سنج ایجاد کردن. بیش از آخر هفته, Daily Mail گزارش داد که “ویران” جسیکا بوده است “ملاقات با سکوت” و در تماس بوده است دوشس non-stop و همچنین به عنوان “فراخوانی متقابل دوستان سعی کنید و پچ کردن دوستی خود را.”

انگلیسی تلخیص و سپس ادعا کرد که جسیکا “در پایان عقل است و با توجه به نوشتن یک ارسال به تمام کتاب” درباره دوشس ساسکس او به عنوان “هیچ چیزی برای از دست دادن.” این ظاهرا رفت و بیش از حد به عنوان جسیکا, شوهر, بن, توییتی بسیار موجز یک کلمه پاسخ در توییتر بیان “FALSE” با استفاده از همه همه کلاه فقط در مورد هر کسی نمی به طور کامل درک احساسات خود را در این وضعیت. جسیکا سکوت و خودداری از اظهار نظر در هر شایعه یا گزارش.

جسیکا و مگان اند دوستان برای نزدیک به 10 سال; آنها ملاقات کرد زمانی که مگان زندگی در تورنتو در حالی که فیلمبرداری مناسب. جسیکا کودکان بودند و حتی بخشی از مگان و هری عروسی, و Meghan ساخته شده یک راز سفر به تورنتو در سال 2018 به دیدار او رفیق. شاهزاده هری و مگان هستند بنابراین با Mulroneys که آنها گزارش چپ مورچه با زن و شوهر در کانادا زمانی که Sussexes ساخته شده خود را مختصر سفر به انگلستان قبل از رویال خروج در اوایل این سال است.

جسیکا Mulroney به او کمک کرد تا کودکان با وظایف سلطنتی خود را در هری پاتر و شاهزاده و مگان را در عروسی سلطنتی. جین Barlow – WPA استخر/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان که در حال حاضر زندگی در لس آنجلس پس از کناره گیری از خانواده سلطنتی, نقش, نمی, نظر بر شایعه ریفت. مگان در حال حاضر در میان یک نبرد قانونی در برابر ایمیل در روز یکشنبه و ایمیل های روزانه خود ناشر در ارتباط روزنامه ها و به تازگی مگان ثبت شهادتنامه خود در دادگاه که در آن او در حال تلاش برای نگه داشتن نام پنج تن از دوستان که به صورت ناشناس در دفاع از خود در افراد داستان بیش از یک سال پیش از مطبوعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>