نه اینطور نیست نگاه مانند “یلو’ در حال آمدن است به Netflix

Yellowstone Netflix Peacock

کوین کاستنر ضربه غربی یلو انتخاب جریان آن خانه است. برترین شبکه

ViacomCBS مدیر عامل باب Bakish دارای افتخار است که خدمات جریان CBS همه دسترسی خواهد relaunch در سال 2021 به عنوان “فوق العاده است.” اما در حال حاضر این شرکت هنوز هم به نظر می رسد به محتوا و صدور مجوز برخی از آن بازدید های فوری درآمد. چنین مورد برای کوین کاستنر نئو-غربی یلوکه همچنان به ارسال چشمگیر بینندگان اعداد در برترین شبکه.

با وجود برخی از پچ پچ که ViacomCBS ممکن است مجوز یلو‘s کاتولوگ بازگشت به Netflix NBCUniversal آینده جریان خدمات طاووس به نظر می رسد به فرود این سری که به شرح زیر مونتانا, دام داری, خانواده, تلاش برای محافظت از زمین های خود را از تهدید های متعدد. آینده پلتفرم حساب توییتر ارسال می شود را به شرح زیر در روز یکشنبه پیش از آن گسترده جولای 15 راه اندازی:

توییت نشان می دهد که تمام قسمت موجود از یلوستون به زودی در دسترس خواهد بود به جریان در طاووس. نشان می دهد فصل سوم عرضه پنج شنبه شب و فصل چهارم در حال حاضر دستور داده شده است. فصل 2 به طور متوسط 5.7 میلیون بیننده در زندگی+3 اعتبار.

Netflix بکشد قبل از معامله موجود در محل با فیلم, استودیوی پارامونت پیکچرز و کار ارتباط با شرکت مادر ViacomCBS پس از آن همیشه ممکن است که یلوستون باد تا در Netflix بکشد پس از زمان طاووس مجوز معامله منقضی می شود. اما که نمی خواهد برای چند سال حداقل طوری نمی نفس خود را نگه دارید. همان می رود برای دیگر جریان خدمات مانند Hulu.

مشاهده وضعیت نیست و بسیار ساده تر خارج از کشور که در آن یلو هنوز به اولین در بازارهای کلیدی. اگر شما کاملا مصمم به تماشای یلو اما نه برای ثبت نام طاووس می تواند هر دو اشتراک Philo تلویزیون که در خانه های برترین شبکه و یا خرید فصل 1 و 2 در آمازون نخست تصویری. فصل 3 در نهایت خواهد شد اضافه شده در آمازون است.

طاووس راه اندازی شد برای موجود Comcast مشتریان در 15 آوریل و گسترده ای در اواسط ماه جولای. این سرویس سازگار از چند ردیف: طاووس رایگان (ad-پشتیبانی از گزینه های موجود برای Comcast مشترکین) گسترش یافته ad-پشتیبانی از بسته بندی است که هزینه 5 دلار در هر ماه و یک ad-free نسخه حق بیمه است که اجرا می شود 10 دلار در هر ماه است.

یک راه یا دیگری, شما قادر خواهید بود برای دریافت خود را یلو رفع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>