هیچ داخلی کمک کند ؟ 22 صفحه اصلی انجمن به زندگی خود را آسان و طبقه بندی شده اند

این مهم است برای تمام داخلی کمک داده می شود پرداخت می شود, ترک, به طوری که ما همه امن است. در همین حال در اینجا این است که چگونه خانه های ما را می توان در.

یکs موارد Covid 19 ادامه به افزایش در سراسر جهان, ما باید خود قرنطینه و اجتماعی فاصله بسیار جدی است.

در اینجا همچنین لازم است به برخی از (پرداخت) زمان به افرادی که زندگی ما را بسیار ساده تر—داخلی کمک کارکنان خانه داری و آشپز—به عنوان آنها فقط به عنوان آسیب پذیر, اگر نه بیشتر به این بیماری بسیار مسری.

اگر شما کسی است که مورد استفاده برای انجام کارهای خانه هر یک بار در در حالی که این نمی خواهد از حد از تفاوت اما اگر شما به طور کامل وابسته به خود را در خانه به کمک آن می تواند بسیار زمان تلاش.

اما نگرانی نیست! در اینجا 22 آسان راهنمایی برای مطمئن شوید که خانه خود را باقی می ماند sparkly تمیز حتی بدون پرداخت کمک کند.

یک خانواده است که پاک هم باقی می ماند:

coronavirus cleaning hacks

 1. هر کس در خانه به کار می کنند. تقسیم کارهای با توجه به نقاط قوت هر یک از عضو و اجازه دهید آنها را انجام آنچه آنها بهترین – نسل های قدیمی تر می توانید برش سبزیجات کودکان را می mop طبقه و لباس خشک و کسانی که آشنایی با پخت و پز هم اکنون می توانید یادگیری یک مهارت جدید!

 2. هر کس مسئول کارهای آنها استفاده کنید— این بدان معناست که هر کس شستن ظروف استفاده می کنند کسی که اسباب بازی گذشته پاک و کسی که دوست دارد حیوان خانگی ترین پاک سازی موهای خود را.

  اتاق های مشترک, مشترک مسئولیت:

  coronavirus cleaning hacks

 3. طبقه نیاز به تمیز هر روز اما نمی رفتن به دریا با آن است. رفت و برگشت آنها را روزانه اما mop آنها متناوب در روز.
 4. دفع زباله و شستشو توالت نیاز به چرخش مسئولیت.
 5. هر روز انتخاب کردن یک یا دو جدید تمیز کردن وظایف. این می تواند فقط تمیز کردن صفحه تلویزیون و یا ساخت DIY سیم برگزارکنندگان و یا انجام یک ماری-Kondo پستو. یک کار که نمی کنند بیش از 30 دقیقه اما برگ شما احساس سازنده تر است.
 6. مطمئن شوید که شما باید یک مکان اختصاصی برای همه چیز – همه چیز مانند روزنامه ها, کلید, کنترل از راه دور تلویزیون راه ساخت حتی یک خانه تمیز نگاه درهم و برهم. به آنها اختصاص داده شده سبد قلاب و یا قفسه به نگه داشتن آنها را زمانی که استفاده نمی کنید.
 7. هر زمان شما را ترک یک اتاق به اطراف نگاه کنید و چک کنید برای چیزهایی که استفاده نمی کنید و در محل نیست. فقط یک مورد در هر زمان شما را روشن نگه دارید می توانید خانه خود را بی عیب.

  تمیز کردن آشپزخانه: که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد

  coronavirus cleaning hacks

 8. سفارش باید آخرین چاره خود را در حال حاضر که بسیاری از شهرهای تحت مستند. طبخ در خانه اما کاهش تعداد ظروف شما طبخ در هر روز است. برای دو نفر در هر وعده غذایی به جای چهار (شما می توانید جبران با انواع ترشی و مربا و chutneys به جای).
 9. برای رفتن به عنوان بسیاری از یک گلدان وعده های غذایی و, مینیمالیستی, دستور العمل های که شما می توانید.
 10. آگاهانه استفاده کمتر از غذاهای معمول است. پوشش شیشه بعد از نوشیدن آب و استفاده مجدد از آنها را زمانی که شما تشنه دوباره. استفاده از طبخ و خدمت به نوع از مخازن برای کاهش شستشو.
 11. خیس کردن ظروف با مواد غذایی چرب بلافاصله پس از استفاده. شما می توانید آنها را بشویید بعد اما آب بیرون بکشد لکه های سمج و کار خود را آسان تر است.
 12. اگر شما زندگی می کنند با خانواده و یا دوستان تقسیم ظرفشویی کارهای عادی و روزمره را به قطعات مساوی. شستن-شستشو-خشک کردن. این کاهش توده ای از غذاهای سریع تر است. اگر شما زندگی می کنند به تنهایی یک اسفنج سیاست می تواند به شما کمک کند – خیس خوردن یک اسفنج و مایع ظرف صابون یک بار و انجام به عنوان بسیاری از غذاهای که ممکن است با آن مقدار است. نگاهی به یک استراحت. تکرار.
 13. گل خشک, ظروف و بدون هر گونه تاخیر.

  اتاق خواب: فضای شخصی خود را همیشه باید آرامش

  Safe laundry clothes

 14. به عادت از ساخت تخت خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. یکی کوچک تولیدی چیزی که در آغاز روز مجموعه چرخ در حال حرکت است. Decluttering در اینجا آغاز می شود.
 15. اگر شما بچه ها خسته شدن در خانه در یک بازی خارج از امن کارهای مانند تصفیوی ظروف و یا آبیاری گیاهان.
 16. این زمان بسیار خوبی برای سعی کنید از تمام کسانی که تبادل نظر تخصصی خود را به نگه داشتن چشم سازماندهی شده است. تبدیل جعبه های خالی و استفاده نشده قلاب به کامل دارایی های به سازماندهی و ذخیره سازی.
 17. به دنبال این قاعده ساده—بدون لباس یا لوازم جانبی همیشه باید در تخت خواب, صندلی, میز و یا زمین. آنها یا باید در شما در ماشین لباسشویی و یا کمد.
 18. جلو و یک مونیکا و سازماندهی گنجه خود را به اغلب بالا سایش اغلب پایین پوشیدن لباس برای مناسبت های خاص undergarments nightwear ، همه چیز است که ظریف و یا تصور می رود بر روی چوب لباسی. تمام پوشاک که فرسوده خواهد شد تنها یک بار قبل از شستشو می توان تا خورده و انباشته.

  تمیز کردن حمام: لازم نیست کثیف ترین اتاق

  coronavirus cleaning hacks

 19. سوئیچ اسید زیستی آنزیم ها و یا باکتری ها بر اساس توالت پاک کننده. دومی بیشتر پایدار و حفظ خود را در کاسه توالت تمیز کننده دیگر. اسید صرفا سوختگی زباله های آلی و کار خود را انجام می شود پس از شما خیط و پیت کردن آن است. باکتری ها بر اساس تمیز نگه خواهد داشت اقدام برای روز با یکدیگر تمیز کردن توالت نسیم در عرض چند هفته از آن استفاده کنید.
 20. نگه داشتن یک سطل در حمام به کمپرسی لباس استفاده می شود در. برنامه یک روز برای لباس های شسته شده و آن را دنبال کنید.
 21. پاک کردن دور از رطوبت و بخار به عنوان به زودی به عنوان شما انجام می شود حمام کردن – به خصوص اگر شما با استفاده از صابون یا شامپو میله های زندان. پس از استفاده از نگه داشتن حمام و سرویس بهداشتی تهویه حداقل تا بخار عبور می کند.
 22. مطمئن شوید بهداشتی, پد دفع به طور منظم. اجازه ندهید که آنها را به نشستن در داخل توالت زباله دانی برای بیش از سه روز.

همچنین بخوانید: قرنطینه & پخت: 3 ساده و دستور العمل های سالم را امتحان کنید در حالی که شما در خانه هستید


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>