هیچ دیزنی نیست پاک کردن ‘جنگ ستارگان’ عاقبت سه گانه

Star Wars Kevin Feige Marvel

جنگ ستارگان در ادامه عنوان شده است, صرف نظر از آنچه در اینترنت می گوید. لوکاس فیلم

در سال 2018 مدت کوتاهی قبل از انتشار انفرادی: جنگ ستارگان داستاننوشتم در مورد خصمانه سميت که تا به حال به ظاهر آلوده کوچک اما اقلیت پر سر و صدای ستارگان طرفداران. این پوشش هدفمند آزار و اذیت از کاربران رسانه پوشش ستارگان و خلاقیت درگیر است. در تحقیقات من داستان از آزار و اذیت بودند رله روشن و خاموش کردن ضبط ثابت کرد که مشمئز کننده. چگونه ما می توانیم یکی دیگر از درمان تا به طرز وحشیانه ای بیش از یک بچه دوستانه فیلم حق رای دادن کمتر باقی می ماند یک رمز و راز است.

اگر چه گسترده سوء استفاده کلامی و تا حدودی درگذشت پایین با تکمیل دیزنی جنگ ستارگان عاقبت سه گانه وجود دارد هنوز هم وجود دارد یک جریان پنهانی آشکاری خشم نسبت به فیلم. آن را می توان در سریع مطالعه از محبوب کمدی برنامه iFunny با الگوهای رفتاری و دیدگاه ریشه در تبعیض و نژادپرستی جاری شدن سیل در این پلت فرم. و آن را می توان در سازگار “گزارش” (طعنه آمیز نقل قول در نظر گرفته شده) از تاریک ترین گوشه و کنار اینترنت که دیزنی در حال حاضر برنامه ریزی برای پاک کردن و/یا چشم پوشی از جنگ ستارگان عاقبت سه گانه است. توییتهایی شایعات و به اصطلاح منحصر به فرد بیل های اتحاد جماهیر شوروی ایجاد شده از تنها دستور کار هر کس اجازه می دانم که چقدر این افراد نمی لذت بردن از چند فیلم در مورد سحر و جادو فضا مردم است.

همچنین نگاه کنید به: چه ‘X-مردان کشیده 20 سال پیش با توجه به کسانی که ساخته شده از آن

شاید Lucasfilm عمل بیش از حد reactively که آن را به آخرین جنگ ستارگان , فیلم, و وجود دارد بحث شود که خود را در تفرقه بود و تا حدودی با توجه به نظرات متفاوت در مورد کیفیت خود را. اما ادعا می کنند که دیزنی—تک-موفق ترین استودیو فیلم در تاریخ هالیوود—رفتن به پاک کردن عاقبت سه گانه خالص است دیوانگی است. آن را مخالف منطق مالی و نادیده سابقه این شرکت با جنگ ستارگان.

نیروی بیدار بالاترین-فیلم پرفروش داخلی تاریخچه با حدود 937 میلیون تقریبا 80 میلیون دلار بیشتر از مکان دوم Avengers: Endgame. در سطح جهانی این جایگاه چهارم-فیلم پرفروش همیشه. تمام گفته ها عاقبت سه گانه به دست آورده نزدیک به 4.5 میلیارد دلار در سراسر جهان ، که بیش از trilogies برای شوالیه تاریکی ($2.4 میلیارد دلار) هابیت ($2.9 میلیارد دلار) Iron Man (2.4 میلیارد دلار) و کاپیتان امریکا ($2.2 میلیارد دلار).

بله بلیط فروش کاهش یافته است با هر پی در پی پیگیری و بله ظهور اسکای واکر چپ یک طعم و مزه بد در دهان منتقدان و مخاطبان به طور یکسان. سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger اذعان کرد که استودیو “قرار دادن یک کمی بیش از حد در بازار بیش از حد سریع” و لوکاس فیلم جمهور کاتلین کندی شده است و طلبه برای حق رای دادن در پشت صحنه مشکلات است. اما این است که در طول تاریخ موفق اجرا مهم نیست که راه شما آن را قطع.

در سال 2017, کندی حتی اعتراف کرد که لوکاس فیلم بود بحث در مورد چگونه به نگه داشتن عاقبت سه گانه شخصیت های مانند ری فین و پو در برابر فراتر از قسمت نهم. البته برنامه های تغییر و استراتژی های انطباق با واقعیت های جدید است. ما ممکن است هرگز آنها را دوباره بر روی صفحه نمایش بزرگ است. اما الکس سگورا را Poe Dameron: سقوط آزادیک جوان بالغ رمان در مورد پو escapades با Kijimi ادویه دونده است که هنوز برای انتشار در آگوست 4, نشانه روشن است که فیلم اخیر نیست به نحوی de-مقدس. با توجه دیزنی گسترش جنگ ستارگان جهان در این صفحه نمایش کوچک ما نمی شود جای تعجب نیست اگر این شخصیت به ظهور در انیمیشن و اخبار از فیلم خطاب شد در پروژه های آینده است. نیز وجود دارد بیش از حد پول می شود ساخته شده برای لوکاس فیلم به حداقل بحث در مورد برخی از مرتب کردن بر اساس از مراسم فیلم های پرفروش در 2027 که علامت سالگرد 50 از سال 1977 به امید جدید.

بیشتر granularly لوکاس فیلم که قصد استخراج گذشته برای ایجاد یک مسیر برای آینده از دیدگاه داستان. احیای جنگ های کلون و به Mandalorainمجموعه, پنج سال پس از بازگشت از جدیاولین-همیشه زنده-اکشن جنگ ستارگان سری? معرفی یک live-action نسخه از Ahoska Tano در این Mandalorian و ایجاد یک سری جدید در اطراف بد دسته کلون سربازان? توسعه دیزنی+ سری برای Obi-Wan Kenobi و سرکش یک‘s Cassian کرد? به فکر می کنم که Lucasfilm نمی خواهد فشار هر قطره از آن جنگ ستارگان با نام تجاری است به چشم پوشی از این شرکت در طرز عمل. آنها کارشناس بازیافت.

هیچ یک از این است که می گویند که بعد از جنگ ستارگان, فیلم در حال رفتن به طور مستقیم پیگیری به عاقبت سه گانه است. Taika Waititi و کوین فیگ تایید شده اند به توسعه خود فیلم مجموعه ای در جهان, و آن را بسیار به احتمال زیاد آنها داده شود فضا برای ایجاد چیزی جدید. به عنوان هر دو جنگ ستارگان فن و به عنوان کسی که پوشش می دهد کسب و کار سرگرمی من احساس می کنم لوکاس فیلم را بهترین حرکت است به حرکت به دور خارج قسمت من-قسمت نهم جدول زمانی و معرفی کاملا تازه ای از شخصیت و خارق العاده تنظیمات نامحدود از اسکای واکر حماسه.

اما ما نیاز به توقف دادن اکسیژن به این عجیب و غریب, گزارش از یک استودیوی بزرگ پاک کردن یکی از پرسود ترین خواص در تاریخ سینمایی. این صاف کردن مسخره و توهین به ارتش از افرادی که مشغول به کار بر روی آنها. دیزنی نیست و نادیده گرفتن جنگ ستارگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>