هیچ براد پیت اطمینان داد ما او را استخدام نمی کنند یک Speechwriter برای اسکار

براد پیت برنده بازیگر نقش دوم جایزه روزی روزگاری…در هالیوود است. راشل لونا/گتی ایماژ

فقیر براد پیت. بله او در حال حاضر برنده جایزه اسکار, بازیگر, اما آیا می دانید که بسیاری از مردم فکر می کنم او نمی تواند جوک؟! در اسکار اتاق مطبوعات شب گذشته از او خواسته شد در مورد شایعاتی که دیگر نویسنده ایجاد شده خود را به جای متنوع سخنرانی در طول فصل جایزه.

“در واقع از لحاظ تاریخی من همیشه واقعا آزمایشی در مورد سخنرانی خواهم آنها را به من عصبی” او اعتراف کرد. “این دور من نمیفهمد اگر ما قصد داریم برای انجام این کار—مثل قرار دادن برخی از, برخی از کار واقعی به آن کنید و سعی کنید برای گرفتن راحت است. و این ناشی از آن است.”

همچنین نگاه کنید به: فراموش نشدنی ترین لحظات از سال 2020 اسکار

پیت اظهار داشت که او تا به حال شده است که یکی از آنها نوشتن اما: “من قطعا آنها را بنویسید. من به برخی از دوستان خنده دار. من بسیار خنده دار دوستان که به من کمک کرد تا با برخی می خندد اما, هیچ, این, شما می دانید, آن را از قلب آمده است.”

روی صحنه پیت منعکس شده در مورد دستاوردهای خود را از بودن بازیگران در ریدلی اسکات تلما و لوئیز (در کنار Geena Davis) به خود برنده جایزه اسکار به نوبه خود به کارگردانی کوئنتین تارانتینو.

“من کمی gobsmacked. من یکی به عقب نگاه اما این ساخته شده است که من انجام این کار و من فکر می کنم از مردمی من به درایو برای دیدن بوچ و ساندنس و بارگذاری تا من ماشین و حرکت کردن در اینجا و Geena و ریدلی به من ضربه اول به همه مردم فوق العاده من ملاقات در طول راه به ایستادگی در اینجا در حال حاضر: Once upon a time…در هالیوود. Ain’t که حقیقت”

وقتی پرسیده شد که به پس پشت خود را به عقب برنده در اسکار بلکه گلدن گلوب این فصل جوایز این بازیگر کهنه اذعان او احساس چالش ارتباط با مخاطبان است.

“برای من این بود فقط در مورد دنج, شما می دانید, در مقابل جمعی از مردم است. من می دانم که برای تلفن های موبایل در تضاد با توجه به حرفه من انتخاب کرده ام اما آن را نه لزوما چیزی که من,” او گفت:. “به طوری که احتمالا آنچه من به یاد داشته باشید.”

در حالی که قبلی خود سخنرانی درگیر طنز شب گذشته پیت شامل سیاسی مرجع.

“من واقعا نا امید با این هفته گفت:” به وضوح اشاره به استیضاح محاکمه رئیس جمهور Donald J. Trump و سنای آمریکا رای به تبرئه او. “و من فکر می کنم زمانی که بازی ماهرانه trumps انجام درست آن روز غم انگیز. من فکر نمی کنم ما باید اجازه دهید آن را اسلاید. و من بسیار جدی در مورد آن است.”

روی صحنه پیت اختصاص داده شده خود را بازیگر نقش مکمل مرد جایزه به کودکان خود. به وضوح منتقل لحظه او گفت: “این برای بچه های من که رنگ همه چیز من انجام دهد. من می پرستمت.”

در اطاق ماشین چاپ پیت همچنان نامشخص در مورد کودکان زیر در بازیگری خود را قدم به قدم.

“ما می توانیم که مکالمه هنگامی که آنها 18. و سپس من آنها را می خواهید به دنبال سعادت خود را,” او گفت:. “شما می دانید, به دنبال احساسات خود را هر چه آنها بیشتر علاقه مند است. و پس از آن من فکر می کنم آن را در مورد هدایت به عنوان شما می توانید. اما آنها همه چیز را امتحان کنید و پیدا کردن آنچه—که در آن شور و شوق خود را نهفته است.”

حتی پس از برنده چندین جایزه این چند ماه گذشته پیت نگهداری یک درجه فروتنی در پاسخ او: “آن بوده است که واقعا خاص اجرا…این جامعه دارم و دوستان است که من ساخته شده است بیش از, شما می دانید, از 30 سال است و آنها به معنای زیادی به من واقعا. و من احساس مسئولیت است که بیشتر از هر چیزی بیش از یک پیروزی است.”

بعد تا برای پیت: برخی از مقدار مورد نیاز زمان تعطیلات. “من فکر می کنم آن زمان برای رفتن به ناپدید می شوند در حالی که کمی در حال حاضر و شما می دانید, بازگشت به, و همه چیز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر