Nizamuddin:دولت دهلی نو. دستور شاه در برابر مولانا سعد Kandhalvi

دهلی نو: دولت دهلی نو در دوشنبه کارگردانی کرده است پلیس به ثبت نام یک شاه در برابر مولانا سعد Kandhalvi از Nizamuddin مرکز پس از چندین مورد مشکوک به کروناویروس در بر داشت Nizamuddin منطقه است.

مولانا متهم شده است از سازماندهی یک Tableeghi جماعت جماعت در منطقه حتی به عنوان مستند اعلام شد, در نتیجه از موازین اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

با توجه به منابع زمانی که 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد, وجود دارد هزاران نفر از افراد حاضر در داخل Tableeghi جماعت بین المللی ستاد در جنوب غربی دهلی نو است.

دولت دهلی نو گفت: این مستند تحمیل شد در کل کشور از مارس 24 نیمه شب است و “این وظیفه هر مالک و مدیر هر هتل مهمانسرای خوابگاه و مشابه استقرار اجتماعی را حفظ فاصله. به نظر می رسد مانند اجتماعی فاصله و قرنطینه پروتکل تمرین نیست در اینجا”.

دولت گفت در حال حاضر آن است به دانش که برگزارکنندگان نقض این شرایط و چندین مورد از تاج مثبت بیماران شده است در اینجا یافت نشد.

“قوی عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که مسئول این نظام. توسط این ناخالص عمل از سهل انگاری بسیاری از زندگی شده اند در معرض خطر. این مسئولیت هر شهروند به فعالانه برای جلوگیری از چنین تجمع مردم در طول این مستند و این چیزی جز یک عمل مجرمانه.”

یک شاه در برابر مولانا در اوایل 50s شده است و کارگردانی آن را گفت.

دولت دهلی نو اضافه شده است که پس از مرکز اطلاع آنها در مورد اولین بیمار مثبت و درخواست کمک “ما نقل مکان کرد همه بیماران علامت دار به ما امکانات پزشکی و به عنوان یک احتیاط ایمنی غیر علامتی مخاطبین منتقل شده اند به مراکز قرنطینه”.

بیش از 100 نفر آزمایش شده است برای Coronavirus و گزارش های شما در انتظار.

این بزرگترین گروه واحد در حال آزمایش برای Covid-19 است که منتقل می شود به راحتی از فردی به فرد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>