Nipah به کروناویروس: IAS افسر توضیح می دهد که چرا کرالا بهتر و آماده تر از بسیاری از

“اولین درس کرالا دستگاه دولتی آموخته در طول Nipah قسمت بود که هرگز دست کم گرفتن میزان بالقوه بیماری همه گیر” می گوید: Dr Rajeev Sadanandan بازنشسته IAS افسر و مغز پشت کرالا موفق بازداشت ویروس Nipah. #CoronavirusPandemic

تیاو کرالا دولت دریافت کرده است ستایش گسترده برای چگونه آن را فعالانه به کار گرفته Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. از برگزاری جلسات روزانه در ویروس حصول اطمینان از دسترسی بهتر به اطلاعات عملی برای عموم مردم به تلقین بهترین عمومی, شیوه های درمانی در زمان همه گیری مانند دقیق تماس ردیابی و حفظ پروتکل های دقیق برای quarantining های کرالا دولت تا کنون موفق به حفظ تعداد تایید موارد مثبت به 27 از جمله 2 اتباع خارجی بدون تلفات.

ارتقاء

در اوایل این هفته بهتر هند صحبت می کرد به دکتر Rajeev Sadanandan سابق وزیر بهداشت از کرالا که نقش مهمی را در دولت تلاش موفق به مهار این ویروس Nipah در مورد درس های آموخته شده از قبلی شیوع بیماری و چگونگی اجرای آنها در زمان جنگ در برابر رمان coronavirus.

Kerala
Dr Rajeev Sadanandan (منبع: HSTP)

مختصری جدول زمانی

در ژانویه آماده سازی برای مراقبت از 26 دانشجویان پزشکی که از ووهان چین اولین و مهمترین کانون این ویروس تا به حال به صورت جدی آغاز کرده است. دولت می دانست که این دانش آموزان بودند که قبل از آنها فرود آمد در دولت است. این دانش آموزان بودند قرنطینه و به طور منظم مورد آزمایش قرار. در میان آنها سه نفر تست مثبت و تحت درمان قرار گرفتند.

متاسفانه بیشتر epicentres پدید آمده در شرق آسیا و اروپا و خاورمیانه است. به طور ناگهانی تعداد زیادی از مردم که به طور بالقوه می تواند حمل عفونت به کرالا رفت تا نمایی. بنابراین دولت در بخش بهداشت و درمان ادامه داد: برای پیگیری مردم در آینده از این منطقه اطمینان حاصل کرد که آنها جدا شده و درمان شود.

در یک عمل بی دقتیاما یک خانواده (یک زن 26-ساله پسر) را به اطلاع مقامات بهداشتی در مورد سفر اخیر به ایتالیا. حتی زمانی که آنها تا به حال عفونت در آنها شکست خورده بود به اطلاع مقامات بهداشتی.

پس از quarantining آنها سلامت کارگران در دولت rsi مراحل خود را در جنگ-وضعیت و پیدا 3,000 افرادی که آنها تا به حال در تماس با آمده پس از فرود در کرالا است. در میان 3,000 آنها دریافتند شش بیشتر موارد مثبت. در حال حاضر آنها در حال اصلاح خود گام و تماس های خود را در حال شناسایی شده است.

به عبارت دیگر موج دوم COVID-19 شیوع در کرالا آغاز شد و با بی دقتی که از یک خانواده است. با موارد مثبت پرواز در از گوشه های مختلف جهان از این تعداد غرفه در 27.

Coronavirus شده است موجود است اما دولت ها باید اطمینان حاصل شود که تعدادی از کسانی که تحت تاثیر و تلفات باقی می ماند به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. چه کرالا دولت امیدوار است انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که اوج اعداد باقی می ماند به عنوان کم به عنوان آنها می توانند. چگونه است که انجام می شود ؟

“آن را با استفاده از کلاسیک بهداشت عمومی تکنیک های. بر خلاف Nipah کانون اپیدمی شناخته شده بود. مزیت این است که شما می دانید که حامل ویروس در حال آمدن از. مردم تحت پایین خطر ابتلا به آن قرار داده می شود در زیر صفحه اصلی قرنطینه در حالی که یک کارگر بهداشت به شرح زیر است تا با آنها صبح و شب. این یک تکنیک توسعه یافته در طول Nipah شیوع” دکتر Rajeev Sadanandan می گوید TBI.

حال اگر فرد آزمایش مثبت چه رخ است این روند دردناک ردیابی و شناسایی مخاطبین خود را به صورت قبلی 14 روز. گام های خود را در حال rsi با پاسخ به سوالات مانند: که پرواز آنها را به خود شماره صندلی افسر مهاجرت آنها ملاقات راننده تاکسی که تقبل قایق از آب عبور که آیا آنها را متوقف کرده در یک رستوران به یک فنجان قهوه و یا بازدید از فروشگاه و کسی که آنها را ملاقات و شام خوردن با, و غیره.

“پس از پذیرش در بیمارستان ما شروع ردیابی گذشته خود حرکات با آنها مصاحبه خود و بستگان و نقشه برداری حرکات خود را با ردیابی تلفن همراه خود را با استفاده از برج های سلولی مثلث, نقشه های گوگل, شناسایی که مکان آنها بازدید و بررسی متقابل آن است. ما علامت هر نقطه آنها بازدید می گوید:” PK Sudheer ببو منطقه جمع کتیم.

“و این چرخه دوباره شروع می شود چرا که هر کسی که بیمار در تماس با می تواند تبدیل به مرکز بعد از همگروهی بالقوه ویروس-افراد تحت تاثیر قرار. این می تواند تا یک نقطه که در آن غیر ممکن است برای وزارت بهداشت به نگه داشتن پس. سپس این شماره ها آنقدر بزرگ است که شما گام به دور از پیشگیری و بلافاصله به کاهش. من مطمئن هستم که زمانی که آن مرحله می رسد اما من اعتقاد دارم که دولت برای آن آماده است” می افزاید: Dr Sadanandan.

Kerala
برای بازنمودی اهداف است. کرالا نه دست کم گرفتن خطرات ناشی از COVID-19.

درس های آموخته شده از Nipah

به گفته او اولین درس دستگاه دولتی آموخته در طول Nipah قسمت بود که هرگز دست کم گرفتن میزان بالقوه بیماری همه گیر. “واکنش به این ویروس Nipah برای مثال این بود راه بالا پس از آن در دسترس تهدید ادراک” او می گوید.

کلید دوم درس ایجاد یک قوی تماس با ردیابی ساز و کاری است که آنها آموخته شده در طول دو Nipah قسمت. تماس با ردیابی است که استاندارد بهداشت عمومی عمل در مدیریت هر گونه بیماری عفونی.

محلی چند منظوره سلامت کارگر (MPHW) از جمله کمکی پرستار ماماها (ANMs) و چند منظوره کارگران مرد, پیگیری کردن اولیه و ثانویه مخاطبین که پس از آن خانه قرنطینه. اختصاص MPHW تماس آنها را در صبح و شب به معلوم که آیا آنها را توسعه داده اند هر گونه علائم در حالی که آموزش دیده روانشناس هرگونه پرسش در مورد هر گونه مسائل روانی ناشی از قرنطینه.

در همین حال خانواده های کم درآمد تحت قرنطینه دریافت جیره غذایی رایگان. اگر هر بیمار تحت قرنطینه گزارش هر گونه علائم آنها تصور می شود یک Covid-19 مورد مثبت. آنها پس از آن حمل و نقل در تعیین آمبولانس به جداسازی بخش در تعیین درمان مراکز و تست شده است. تا نتایج آزمایش منفی آنها باقی می ماند در انزوا.

Kerala
در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم. (منبع: توییتر)

“بیش از این MPHWs آموخته اند این روند چگونه به انجام تماس ردیابی چگونه به شکل بالقوه آینده همگروهی, چگونه برای پیگیری آنها و نحوه تغییر آنها را به یک مرکز پزشکی اگر انتقال آنها از پایین به بالا خطر بیماران. این کارگران بهداشت حرفه ای آموزش دیده آید به برخورد با این شرایط. آنها برای اولین بار آموزش دیده در اولین Nipah قسمت و همیشه از آن تبدیل شده است و بخشی از استاندارد آموزش داده شده در سطح منطقه” اطلاع Dr Sadanandan.

ارتقاء

در حالت ایده آل کسانی که با علائم به طور معمول گزارش خود را به مقامات خود را همراه با شماره تماس و آدرس خود را. همه که اطلاعات منتقل شده به گفته MPHW نگران که آهنگ قرنطینه بیمار است.

Kerala

سلامت کارگران زیر در افراد تحت قرنطینه. (منبع: توییتر/Sneha Koshy)

روند تماس با ردیابی فوق العاده دشوار است و این احتمال وجود دارد که برخی از موارد خواهد شد از دست رفته است. اما می توانید آنها را کاهش می دهد تعدادی از موارد از دست رفته ؟ اگر هر کدام از آنها آزمون های مثبت می تواند به بازیابی آنها را از یک وضعیت بد به اندازه کافی سریع در مورد زن و شوهر از بازگشت از ایتالیا ؟

“خوشبختانه, آن را یک هشدار پزشک که آن را برداشت نه از آلوده زن و شوهر است که پرواز را از ایتالیا اما شخص دیگری, آنها آلوده. به اعتباری از دولت کرالا آنها ترک خورده پایین به طوری سریع است که تنها شش نمونه مثبت پدید آمده اند از جمله زن و شوهر از این قسمت. در میان 6 یکی بود 91 سال است. دیگر بود که 86 سال, و آن را بسیار دشوار است برای صرفه جویی در زندگی خود. فوق العاده آنها را بازیافت. که کاملا یک دستاورد است.

در واقع من بسیار شگفت زده شد چرا که اگر شما به مواردی از ووهان و ایتالیا یکی را گمان است که احتمال بقای خود بسیار پایین بود. در حال حاضر مخاطبین خود را در حال شناسایی شده است. وزارت بهداشت در حال حاضر زور زدن خود را برای شناسایی تمام مخاطبین خود را نظارت و بررسی کنید که آیا تازه موارد مثبت در حال آمدن است تا به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست مجموعه ریشه در دولت” ادعا می کند Dr Sadanandan.

یکی دیگر از کلید درس از مدیریت Nipah بود که تحقق دولت نمی تواند مدیریت پاسخ خود را. پشتیبانی برای تماس با ردیابی است تا حد زیادی توسط بسیج قوی محلی خود نهادهای دولتی مانند Panchayats شهری و محلی ، سازمان های غیر دولتی در ضمن باید مرتب برای عرضه دنده محافظ. رهبران مذهبی و اعضای جامعه مدنی, رسانه ها و افکار رانندگان در دولت هستند و شرکت تصمیم گرفتند بیشتر به تلاش های دولت در مبارزه با ویروس.

همچنین در طول Nipah شیوع زمانی که دولت واقعا ساخته شده است تا حضور خود را در رسانه های اجتماعی نه صرفا پاسخ به سوالات, بلکه ضد جعلی اخبار. کسانی که قصد گسترش وحشت از طریق خبر جعلی بودند موضوع را به اقدامات تنبیهی.


همچنین بخوانید: منحصر به فرد: با وجود مادر را درخواست دکتر باقی می ماند بازگشت به صرفه جویی در زندگی در چین


چالش های پیش رو

“چیزی که ما یاد گرفتیم از Nipah و MSF (پزشکان بدون مرز) دستورالعمل برای مبارزه با ابولا مدیریت است که برای جداسازی موارد مثبت در منبع. آنچه که ما در طول Nipah بود به یک ساختمان مجزا در داخل کالیکوت کالج پزشکی محل که یک کانون شیوع. تمام موارد مشکوک و یا کسانی که گزارش زجر تنفسی حاد و یا تب خواسته شد به گزارش این مرکز به جای کلی بخش سرپایی از بیمارستان” به یاد می آورد Dr Sadanandan.

هر فرد با علائم شده بود وجود دارد به طور مستقیم در هزینه های دولت است. اگر این موارد حکم ورود به تاسیسات آنها آن را انجام دهد. وجود دارد چهار سطح برای این ساختمان در داخل کالیکوت کالج پزشکی پردیس با هر یک از حامل های مختلف بیمار بخش—مشکوک اما موارد تایید شده یا تایید کرد اما نه موارد جدی.

“در حال حاضر تعداد COVID-19 مواردی است که رفتن به بسیار بالاتر از Nipah. آنها را باید در استراتژی جایگزین مانند استخدام یک ورزشگاه. هر منطقه ممکن است نیاز به یک جداگانه چنین ساختار به خانه بیماران. همچنین بر اساس تجربه خود را از سال 2018 سیل در کرالا دولت متوجه شد که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر در زمین در برخورد با چنین شرایط اضطراری است. آنها تصمیم به استخدام اضافی مردم و آموزش آنها و نگه داشتن آنها را آماده برای هر سنبله در گسترش COVID-19” او ادعا می کند.

Kerala
بازنمودی تصویر از پزشکان پوشیدن دنده محافظ. (منبع: ویکیپدیا)

یکی دیگر از نگرانی های جدی است که امکان گسترده جامعه انتقال است.

“از علائم غیر قابل تشخیص از شرایط معمول موارد را نادیده گرفته و تا تبدیل شدن آنها شدید و عفونت گسترش یافته است به جامعه بزرگتر…جامعه گسترش خواهد شامل بیماران مسن تر که در معرض خطر بالاتر…ایجاد امکانات زمان طول می کشد. دولت ممکن است نیاز به شناسایی ساختمان, تهیه, سیلندر اکسیژن, ماسک, تجهیزات و هواکش و استخدام پرسنل بلافاصله. این ممکن است در بدترین حالت تلف شود تلاش است. اما اگر پشتیبانی مورد نیاز است و نه ارائه آن می تواند منجر به قابل اجتناب مرگ و میر و از دست دادن روحیه سلامت و خشم در جامعه” او می نویسد: برای Observer Research Foundation.

نیز وجود دارد که این موضوع از تست توده و بسیاری از مفسران بر این باورند هند انجام نمی دهد به اندازه کافی. اما در اوایل این هفته, R Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند به مطبوعات گفت: “ما هنوز به مرحله تست توده جایی که این ویروس گسترش نامحدود در جامعه است. ما در دو مرحله از انتقال محلی.”

این ICMR نیز اعلام کرد که گسترش خود را تست در حالی که تشویق بازیکنان خصوصی برای تست بیماران.

در ضمن به عنوان شهروندان مسئول و مردم باید به اطلاع متخصصان پزشکی اگر آنها وارد شده اند از یک COVID متاثر کشور صادقانه در مورد اینکه آیا آنها در حال درد و رنج هر گونه علائم و تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از آنها لازم نیست دیگران را آلوده.

این خواهد شد یک راه طولانی در کمک به سلامت کارگران در خط مقدم.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>