Nina Dobrev Stuns در پی قرمز, ساق پوش به عنوان او می کند شکاف بین دو سنگ

Nina Dobrev نشان داد او چشمگیر انعطاف پذیری در طول یک صبح زود قیمتها در Capetown آفریقای جنوبی.

در تاریخ یکشنبه 31 ساله Vampire Diaries ستاره در زمان به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از عکس ها از آفریقای جنوبی دور شو. آنها گرفته شده در طول یک پیاده روی در شیر سر کوه های شیب دار و صخره ای اوج است که پاداش گردشگران ماجراجو است که صعود آن را با نمایش خیره کننده.

در طول سفر تا کوه نینا تصمیم به استفاده از قرار دادن برخی از تخته سنگ های عظیم بالا بر آن قله های ناهموار. در عکس اول او تصویر انجام شکاف بین دو سنگ.

نینا قرار داده و پای چپ خود را بر گرد نقطه از یک تخته سنگ بزرگ و او گسترش پاهای او را گسترده ای را در یک تقسیم با قرار دادن پای راست روی سنگ دیگری به مراتب پشت سر او. او قرار بود چند پا در هوا بالاتر سنگی دنباله رفتن به پایین کوهستان. او نما با هر دو اسلحه در یک پیروز گسترده ای V, و او تا به حال یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

نینا با پوشیدن یک جفت از skintight قرمز, ساق پوش که بدیهی است که تا به حال مقدار زیادی از کشش. او همچنین ورزشی بدون آستین و عمدتا نامزدی, سیاه, بالای, یک, حال, سفید, سینه بند ورزشی و یک جفت از کفش های ورزشی که احتمالا تا به حال خوب مدتها در کف او نیاز به آن را برای او شجاعانه در برخواهد داشت. بر سر او نینا عینک خاکستری کلاه بیس بال.

نینا عکس اول شامل یک زمینه خیره کننده از کوه های راکی قله و سفید ضخیم مه در سراسر شهرستان از Capetown بسیار پایین تر از او. سنگ او نما در نیز احاطه شده توسط چند هاردی سبز scrubs و دیگر گیاهان.

دومین عکس نینا بود تصویر ایستاده بر لبه کوه به عنوان او به تماشای طلوع آفتاب بیش از Capetown. او همچنین شاهد مه نورد در از اقیانوس اطلس است.

نینا بود تصویر جهش از یک سنگ به سمت دوربین در سوم عکس و تصویر نهایی شد یکی دیگر از شات بازیگر در نمایش خیره کننده از قله کوه.

در طول دو ساعت نینا مجموعه ای قابل توجه از عکس های تعطیلات به دست آورده بیش از 417,000 را دوست دارد.

“اولین عکس من احساس اضطراب” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“شما نگاه بسیار زیبا. نمایش شگفت انگیز است” یکی دیگر از فن نوشت.

“اوه خدای من که باور نکردنی” یک سوم تحسین گفت.

“آنچه که من در مورد شما این است که شما خیلی پرماجرا و زندگی بهترین زندگی خود را به دنبال شاد و بدون هر گونه مراقبت از شما الهام بخش من” یک چهارم از طرفداران برند.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, نینا مشترک یکی دیگر از عکس در Instagram که چپ و طرفداران او را در هیبت اوایل ماه گذشته. آن را نیز گرفته شده در بالای شیر را سر کوه این تصویر نینا انجام یوگا در یک جفت از skintight ساق پوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>