نیکی هیلی می گوید: جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را معکوس پیشرفت در خاورمیانه

نیکی هیلی, سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) ادعا کرد که انتخابات از جو بایدن می تواند منجر به برگشت از پیشرفت های ساخته شده در خاورمیانه از اورشلیم پست گزارش شده است.

“برای تمام پیشرفت هایی که ما در مورد اسرائیل – در شرایط خاورمیانه در شرایط واقعا داشتن یک صدای امریکا و اسرائیل – من از آنها بدم میاید این فکر می کردم که اگر بایدن در می آید که همه از بین می رود چرا که آنها در حال رفتن به عقب برگردید و سعی کنید به عقب بر گردیم به ایران,” هیلی گفت: در یک مجازی پنل میزبانی جمهوری آمریکا.

هیلی در ادامه به توجه داشته باشید تهمت دستاوردهای به عنوان رئیس جمهور در خاورمیانه از جمله انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس خروج از ایران و اجازه می دهد او را به انتقاد از حماس در طول زمان خود را در سازمان ملل متحد است. با توجه به هیلی معاون سابق رئیس جمهور در حال حرکت است و نزدیک به سیاست خارجی باورهای سیاستمداران مانند بهداشت ، برنی ساندرز و تشکر. Ilhan Omar — هر دو ترقی خواهان شده اند که انتقادی از کتاب مقدس و سرزمین مقدس.

هیلی نیز ناودان بایدن برای خود ادعا انفعال زمانی که حماس حمله اسرائیل به عنوان به خوبی به عنوان در طول عبور از قطعنامه 2334 که حکومت این کشور حل و فصل در فلسطین-سرزمین های اشغالی نقض قوانین بین المللی است.

“آیا گوش دادن به آنچه که او گفت: در حال حاضر. اعمال بلندتر از کلمات است. ما باید اقدامات دو نفر مختلف که برگزار شد. ما شاهد نتایج حاصل از دو نفر مختلف.”

Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks at the Chase Center July 14, 2020 in Wilmington, Delaware.
  تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

به گزارش عرب نیوزبایدن مخالفت کرده است به سرزمین مقدس یک جانبه الحاق کرانه و باز بودن به reengaging فلسطینی ها است. اما با توجه به انتشار این احتمال وجود دارد که معاون سابق رئیس جمهور را معکوس هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن کار چنین به عنوان قبلا ذکر شد نقل مکان از سفارت آمریکا. علاوه بر این نشریه ادعا کرد که بایدن نمی خواهد به احتمال زیاد غار به مترقی فشار برای مجازات این کشور خاورمیانه اگر درآمد حاصل از آن را با الحاق یا فشار این کشور به سازش به مردم فلسطین.

با توجه به Breitbartبایدن رکورد در خاورمیانه “بسیار ضعیف” انتشار اشاره کرد که او را پشتیبانی نمی کند جنگ خلیج فارس — در پاسخ به صدام حسین در حمله به کویت و حمایت از جنگ در عراق است که رانده شد تا حدی توسط “فقیر هوش” از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش را اداره.

بایدن که قبلا با آن مواجه انتقاد از ساندرز برای خود ادعا می کند که او به مخالفت با جنگ عراق که یک CNN واقعیت-بررسی به این نتیجه رسیدند شد نادرست فریم. با این وجود بایدن انتخاباتی گفته همچنان به تلاش برای فاصله خود را از نبرد خونین بوش برپا در خاورمیانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>