نیکی بلا باز می شود تا در مورد اینکه چرا پس از آن مهم است برای او را به فاش کردن او تجاوز جدید خاطرات

نیکی بلا باز است تا در مورد تصمیم خود را به نشان می دهد که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط دو پسر زمانی که او 15. در یک مصاحبه جدید با HollywoodLifeسابق کشتی کج استار گفت که این حوادث که او جزئیات جدید خاطرات بی نظیربودند و سخت ترین بخشی از این کتاب را برای او به نوشتن. نیکی همكاري کتاب با خواهرش بری.

او گفت که این داستان نیز سخت به بحث در مورد با خانواده اش اما او در نهایت با الهام از طرفداران خود را به آنها را به اشتراک.

“ما آنقدر نزدیک با [بلا ارتش] و خیلی صمیمی. زمانی که من بیش از حد جنبش نیز بیرون آمد آن را به من قدرت و شجاعت [بدانید] که مردم نیاز به شنیدن این داستان” نیکی گفت.

نیکی گفت که زمانی که او جوان تر بود چیزهایی مانند تجاوز به عنف و تجاوز جنسی نیست آشکارا مورد بحث به همین دلیل است که او را نگه داشته و داستان پنهان برای مدت طولانی. او گفت که من بیش از حد جنبش الهام گرفته شده است و با توجه زنان یک صدا و یک جایی برای رفتن برای کمک به.

“وجود دارد در حال رفتن به مانند من است که بر روی آن نگه دارید برای 20 سال با این همه سرزنش و احساس گناه و شرم و صادقانه من نمی خواهم این دختران که به دنبال من و نگاه کردن به من [که] اگر آن اتفاق می افتد به آنها. من نمی خواهم آنها را به نگه داشتن بر روی آن مانند من” نیکی گفت: در مصاحبه.

زمانی که این کتاب برای اولین بار منتشر شد و در مارس 5, نیکی گفت که او در بر داشت آن را عاطفی برای دیدن نام خود را همراه با کلمه “تجاوز به عنف” در سرفصل. در حال حاضر هر چند او خوشحال است که در این داستان وجود دارد و او امیدوار است که آنها را یک تفاوت.

هر دو نیکی و بری می خواستم این کتاب را به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است. آنها می خواستند کسانی که خواندن آن را به چیزی دور از آن است که آنها می تواند به زندگی خود را. نیکی گفت که او می خواهد قربانیان که خواندن این کتاب برای تبدیل شدن به بازماندگان که می توانید کنترل خود را روایت.

در علاوه بر این به خاطرات هر نیکی و بری نیز باردار است. بری است که در انتظار فرزند دوم خود را, در حالی که نیکی در انتظار او برای اولین بار. در صحبت با HollywoodLifeخواهران گفت که آنها هر دو مشکل فرود بر روی نام خود را برای تازه واردان. بری توضیح داد که او نام کودک برای شروع با a ‘B’, چون شوهرش Daniel Bryan, که نام واقعی است Bryan لوید دنیلسون یک خانواده پر شده با ‘B’ نام. برای نیکی که مشغول به آرتم Chigvintzev او نگرانی اصلی این است که پیدا کردن یک نام است که می رود با نام آخرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>