خواهرزاده Waidhofer Sizzles در توری سفید پوش زنانه, Flaunts شکل ساعت شنی

تگزاس بمب زاده Waidhofer چاشنی او Instagram خوراک در روز دوشنبه بعد از ظهر با یک عکس جدید که نمایش خیره کننده او شکل ساعت شنی. سبزه sizzled در توری, لباس زیر زنانه سفید طراحی شده توسط Le Mirage.

در نیمه بالایی خواهر زاده عینک bralette با سفید نازک تسمه با هم تداخل دارند سینه او. این بند دار مرکز سینه بند او داد راه را برای دیگر رشته ای است که موج در اطراف او کاملا صاف معده است. او flaunted او رخ و یقه منطقه همراه با صدای زیر حجاب حاجز.

او جفت او را بالا مطابق با شورت همچنین حاوی بلند و باریک بالا waisted بند که برجسته او انحنا, باسن و تعظیم به شکل کمر. او نحیف شورت نشسته پایین بر روی باسن خود اجازه می دهد خود را مطابق با تپانچه خالکوبی به زیرچشمی نگاه کردن از زیر و hemline.

برای تکمیل او نگاه زاده به نظر می رسد به درخواست او امضا اسموکی آرایش چشم از جمله خاکستری سایه چشم و مژه نادرست. او همچنین به نظر می رسید برای ضخیم شدن ابرو او و تعریف آنها با ابرو بوش.

مدل مطرح شده در مقابل یک دیوار سفید ساده. او geotag نشان داد او در زمان عکس خود هوستون, تگزاس, صفحه اصلی. او ایستاده بود به اندازه عرض شانه از هم جدا در حالی که نگه داشتن سر بلند با موهای قهوه ای و بلند کردن او قفل طرف برای اطمینان از آنها پنهان نیست و معصوم از او توصیف طرفداران.

در عنوان خواهرزاده شوخی که او jawline همیشه می شود یک موضوع محبوب در ق. او ادعا می کند مردم در انتقاد از او برای داشتن مردانه ویژگی های صورت است که شبیه به آنچه که انیماتورها از کار اخراج شده توسط استودیوهای انیمیشن پیکسار پس از ساخت یک اشکال زندگی می رسم. او ادامه داد: جمع آنها با این ادعا او jawline شبیه آن را می توان از فیلم Antz.

او گفت او jawline باید “حداقل سه برابر بیشتر زنانه است.”

در عرض 30 دقیقه از ارسال های pic به دست آورد بیش از 20,400 دوست دارد و تقریبا 400 نظر. طرفداران به او در زمان بخش نظرات به تعریف و استدلال می کنند که او jawline به نظر می رسد فوق العاده است و هیچ چیز مانند آنچه او توصیف شده است.

“بهترین نوشتن شرح تصاویر و در IG و فروتن است که در یک دسته کوچک موسیقی جاز قاتل” نوشته یک جانباز.

“صورت خود را ممکن است نگاه مانند پیکسار, اما آن را مطلق Dreamwork. من به شما نشان می دهد خودم را” شوخی یک کاربر دیگر.

“شما نیمه شبیه Hela از ‘Thor: Ragnorok “اینجا” گفت: یک سوم شخص.

“عکس زیبا از یک موجود شگفت انگیز و بدون کلمات تنها کف زدن” کمک یک چهارم فن با تاکید بر نقطه نظر خود را با کف زدن های متعدد از emoji.

دیروز خواهر زاده titillated او 1.8 میلیون Instagram followers با تصویری که نشان داد او به آرامی unzip او معکوس زیپ دامن به پرده او چابک و روشن قرمز زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>