خواهرزاده Waidhofer نشان می دهد مقدار زیادی از Underboob در آخرین Instagram پست کوبیدن کسانی که فکر می کنم او خیلی جعلی

Instagram مدل خواهرزاده Waidhofer ارسال شده در نشاط pic برای او 1.9 میلیون پیروان به تازگی از او به عنوان گود خاک در یک چشم انداز مثبت در DMs انتقاد از او برای بودن بیش از حد ، طرفداران او نیز سریع به صدای افکار خود را بر روی این موضوع است.

روی یک صندلی نشسته و سیاه پوشیدن شلوار عرق خواهر زاده همراه نگاه با الگو بالا که نشان داد او underboobs به او رسیده و fiddled با او ، همچنین نشان دادن خاموش خود را کاملا ساخته شده تا چهره و دور کمر کوچک این Instagram مشهور بود مشتاق به ایجاد یک موضع در رابطه با برخی از توهین مستقیم پیام او را دریافت کرده است از اواخر سال.

“شاهد افزایش تردید در من DMs گفت: sh*t مانند “شما زیبا اما بیش از حد جعلی بیش از حد آرایش” خواهر زاده نوشت: در عنوان ،

“طبیعی بهتر است دختران مثل شما هستند به همین دلیل به یک دختر شنا در تاریخ اول” او ادامه داد: در بیهوده گویی.

او سپس توصیه — در هیچ شرایط نامشخص — که این افراد فقط باید بر روی آن تمرکز Instagram مدل که ترجیح می دهند برای رفتن بدون آرایش, به جای تمرکز بر خشم خود را نسبت به او. خواهر زاده همچنین پیشنهاد کرد که او نمی خواهد می خواهید به تاریخ این نوع از مردان به هر حال و که آنها باید در خود ذخیره پول صرف شده در “$13 YMCA هزینه ورودی” به جای به طور مداوم به اذیت و آزار او.

به عنوان به زودی به عنوان خواهرزاده ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک ساعت این تصویر تا به حال به دست آورد بیش از 39,000 دوست دارد و صدها نظرات. این تصویر حاوی swearwords در عنوان اما می توان در اینجا برای کسانی که جونگ در مورد تصویر در حال نا امن برای کار.

“شما کامل و تمام است” یکی پیرو نوشت در بخش نظرات.

“ناخواسته نفرت فقط بدان معنی است که آنها در حال مبارزه با مشکلات خود. شما انجام می دهند شما آن را نگه دارید” یک فن توصیه می شود.

“: چطور جرات شما زندگی می کنند زندگی خود را در راه خود را! غیر قابل قبول” گفت: یکی دیگر از.

“بوم بو” یک فرد چهارم اظهار نظر با توجه به آنچه که خواهر زاده گفت.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد مدل موضع. اما بیشتر علاقه مند به استفاده از آنها در واکنش به این تصویر به جای شکایت است. محبوب ترین به نظر می رسد آتش و قلب و چشم و سرازیر شدن آب از emoji.

خواهرزاده به طور منظم پست های با مزه, تصاویر برای سپاه از طرفداران. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrهای اخیر ضربه محکم و ناگهانی برجسته نشان داد او با پوشیدن غوطه وری لباس زیر زنانه قرمز. او با قدردانی از لباس با تطبیق choker به عنوان او با لبخند در دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>