نیکول تورن می پوشد چیزی جز شتر نشاط Instagram Photo

استرالیا بمب نیکول تورن فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه: شب گذشته با یک انتها عکسی که دیدم او با پوشیدن چیزی جز یک جفت سفید. از کون, سبزه, بازی عاشقانه, بازی ساخت استفاده هوشمندانه از دکور به سانسور لخت قفسه سینه. او در مواجهه دوربین با سوزان زل زل نگاه کردن و عبور بازوی او بیش از آغوش او پوشش یکی از سینه او. دست او با ظرافت درک گردن او در یک حرکت تحریک آمیز که در سمت چپ نیمه برهنه او سینه به طور کامل در معرض. یک دسته گل سفید و گل های زرد در پیش زمینه از عکس برای نجات او آمد استراتژیک پنهان او است.

“ذخیره شده توسط گل” نیکول نوشت: در عنوان اضافه کردن یک شکلک از شکوفایی گل.

حتی با هوش استادی در محل این مدل هنوز هم دیدم خوب نگاه اجمالی از او انگیز دارایی. او رخ سمت چپ بود به خوبی در بینایی و او نشان داد مقدار سخاوتمندانه از sideboob و underboob. او صدای زیر حجاب حاجز و abs نیز بر روی صفحه نمایش برجسته های بالا پایین که با تاکید بر کمر. برش بالا از او نشان داد کردن باسن و ران برای ساخت یک وسوسه انگیزی نگاه که flaunted از ساعت شنی منحنی.

عکس ساده داخل نیکول ایستاده بود در مقابل یک دیوار سفید نصف فرا گرفته در سایه. نور خورشید از نزدیک پنجره آب گرفتگی اتاق درخشان در نیم تنه و پاها و وام درخشش گرم به پوست. او عبور او بازوی دیگر بیش از او پایین تر بدن در قطر فانینگ انگشتان دست خود را بر ران او و ران. عکس متمرکز بود در او شکل دلخواهی با coquettish آرایش گل در پیش زمینه ظاهر می شود به عنوان یک تاری از گلبرگ و برگ.

29 ساله را لرزاند ظریف گلم و به نظر می رسد به ورزش شیک اسموکی آرایش چشم ساخته شده است که چشمان آبی او واقعا پاپ. او نگاه گلم همچنین به نظر می رسید که عبارتند از: مژه بلند و مجسمه ابرو و همچنین هلو سرخ و مطابق با رژ لب. نیکول accessorized با یک سیاه و سفید شیک مانیکور است که افزودن پیچیدگی به نشاط نگاه کنید. او گیسوان بلند شد دهید در امواج شل و قاب صورت آبشاری پایین خود را به عقب. چند شورشی قفل خار بیش از شانه خود را خواستار توجه به مخروط یقه استخوان.

شات گرفته شده توسط عکاس حرفه ای سنگی Batchelor کار کرده است که با نیکول قبلی شرجی شاخه از جمله بی انتها عکس به اشتراک گذاشته شده در هفته گذشته و نشان داد که او نما در طبقه تنها در یک شلاق زدن سیاه و سفید. این مدل به او فریاد در عنوان و افزود: Brisbane, Queensland, geotag در پست خود.

این تحریک ها هم زده از هیجان زیادی در میان طرفداران او که با کلیک بر روی دکمه مانند بر روی عکس بیش از 15,600 بار در سمت چپ و نزدیک به 230 پیام های یک شبه.

“شگفت انگیز پست” نوشت: یک فرد است.

“زیبا درجه یک عکس!!! بسیار زیبا!!!” gushed دوم پیرو ترک یک رشته از چاپلوس emoji.

“استفاده از نور اظهار داشت:” یک سوم Instagram کاربر.

“احمق و گل و همیشه در راه” کنایه آمیز یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>