نیکول تورن Slays در ورزش سینه بند و شورت غنیمت

سبزه, بمب, نیکول تورن حیرت زده او 1.4 میلیون Instagram followers با آخرین پست یک به روز رسانی که در آن او به نمایش منحنی او در یک نحیف گروه — که کردم حتی skimpier به عنوان عکس های پیشرفت. در این پست نیکول نشان داد یک محصول از نظافت شرکت Manscaped. او مطمئن ساخته شده به برچسب این شرکت Instagram صفحه در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ،

Snaps گرفته شده در نیکول در Brisbane, Queensland, Australia, as برچسب جغرافیایی نشان داده شده است. در ضربه اول او را لرزاند ساده سیاه و سفید سینه بند ورزشی با نام تجاری آرم در سراسر دارایی های فراوان. تسمه نازک کشیده بیش از شانه های او و scooped یقه نشان داد فقط یک اشاره رخ. بالا همچنین در سمت چپ مقدار زیادی از صدای زیر معده قرار دارد.

او زوج بالا با skintight سیاه, کوتاه, که در سمت چپ کمی به تخیل. شورت بودند بالا waisted سبک و نام تجاری نام در حروف سفید روی تسمه. سیاه و سفید پارچه چسبیده به نیکول بدن خوش بر و رو و شورت به پایان رسید فقط یک اینچ یا بیشتر پایین او ران در معرض مقدار زیادی از مجسمه به عنوان به خوبی.

بلند, سبزه, قفل سقوط کردن پشت او را در راه راست و او نگه داشته او زل زل نگاه کردن در دوربین به عنوان او برگزار شد و نظافت ابزار در دست او است.

برای شات دوم نیکول تغییر او در برخواهد داشت فقط کمی اجازه می دهد نور طبیعی خورشید برای روشن او ویژگی های خیره کننده. او تا به حال چیزی شبیه برهنه سایه بر روی لب و پررنگ ابرو قاب او را پر سر و صدا چشم. او به نظر نمی رسد که بسیار آرایش چشم و او smirked seductively در دوربین به عنوان او برگزار شد تا نظافت ابزار.

نیکول محروم کردن سینه بند ورزشی برای سومین ضربه محکم و ناگهانی پوشش تا دارایی های فراوان با ساعد و در چهارمین ضربه او با استفاده از این ابزار نظافت خود را به پوشش مناطق خاصی از بدن او.

پیروان خود کاملا به روز رسانی و پست دریافت بیش از 10,300 دوست دارد در مدت 10 ساعت. همچنین متصلب تا 92 نظرات از طرفداران مشتاق در همان زمان.

“چنین لذیذ زن!!” یکی از طرفداران نوشت.

“زرق و برق” یکی دیگر از فن اظهار نظر پس از دو قلبی چشم از emoji.

“وای چشمان زیبا” یک سوم پیرو اظهار, captivated by نیکول, سوراخ کردن بدن, زل زل نگاه کردن.

فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش نیکول در زمان به Instagram برای نشان دادن خاموش خود را خیره کننده, سبزه, قفل برای او مشتاق پیروان. او رفت و به طور کامل بی انتها در سه سری از جرقه بزند که او نیز در زمان خود در خانه را با نور طبیعی درخشان را از طریق نزدیک پنجره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>