در آخرین Instagram پست زیبایی نیکول تورن tantalized او 1.4 میلیون Instagram followers با یک به روز رسانی که در آن او را لرزاند سکسی لباس زیر زنانه قرمز تیره مجموعه ای از خرده فروش آنلاین مد نوا. نیکول فرسوده قطعه های بی شماری از خرده فروش و ساخته شده مطمئن شوید که به اذعان آنها را با برچسب زدن نام تجاری خود را Instagram حساب در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ،

ضربه محکم و ناگهانی گرفته شده در نیکول در Brisbane, Queensland, Australia, as برچسب جغرافیایی را نشان می دهد. یک آینه قدی با قاب طلا قابل مشاهده بود در پس زمینه دکور و قطعه است که در بسیاری از نیکول جرقه بزند. او نشسته در گسترده-تخته چوب جنگلی طبقه برای سیگار کشیدن داغ جرقه بزند.

نیکول عینک منحصر به فرد, قرمز, پستان بند, که برجسته مثلثی فنجان ملاقات کرد که در وسط قفسه سینه او قبل از پیوستن به با یک تسمه نازک و تبدیل به یک پالهنگ گردن با تسمه رفتن در اطراف نیکول گردن. فنجان به حال ظریف زنانه توری تر و تمیز همراه داخل برجسته نیکول وسوسه انگیزی رخ. ساختار بخشی از underwire قرار بود میان سینه او وجود دارد و نیز دو قطعه توری دار زدن از پایین سینه بند, draping بیش از باب معده.

او زوج زنانه سینه بند با بالا waisted مطابق با لباس زیر. تسمه, لباس زیر آمد بالای ناف او نشسته سمت راست در کمر طبیعی. پوشاک بود گردد از نیمه پارچه محض اجازه داده است که شکم او را به زیرچشمی نگاه کردن از طریق ثبت و عمودی تسمه از همان خیره کننده توری گل که قابل مشاهده بود ، هر چند آنها تا به حال بالا waisted مناسب دو طرف کشیده بالا بیش از نیکول لگن دراز خیره کننده او ، کف نیز به نظر می رسید که بستن کمربند تسمه آویزان از دو طرف آویزان کردن نیکول ران.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی, نیکول ادامه داد: به خیره در دوربین اما چشم انداز شد کمی متفاوت است. او نقل مکان کرد به مطرح در یک نقطه در نزدیکی یک پنجره که نور طبیعی آب گرفتگی در و روشن بخشی از بدن. بلند, سبزه, قفل سقوط کردن در یک سبک گردیده و او به نظر می رسد به یک نرم و صورتی رنگ بر روی پوست پوت برجسته لب شیرین او.

نیکول طرفداران کاملا عاشق سیگار-داغ به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 21,500 دوست دارد فقط در عرض هشت ساعت است. آن را نیز دریافت 283 نظرات از طرفداران مشتاق.

“شما کامل” یک پیرو گفت.

“بسیار زرق و برق دار زیبا فرشته” یکی دیگر از فن اظهار نظر و به دنبال آن یک رشته از emoji.

“زیبا مانند همیشه” دیگری گفت.

“قرمز مناسب شما فوق العاده” یک فن اظهار نظر پس از دو شعله از emoji.

نیکول به اشتراک گذاشته است بسیاری از جرقه بزند خود را از او خانه گرفته شده در طول قرنطینه از جمله چند, خلاق هستند. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش نیکول حیرت زده پیروان او با یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او رفت و به طور کامل بی انتها در حالی که نما را با یک لیوان شراب قرمز در وان حمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im