نیکول تورن او را سوار 1.4 میلیون Instagram followers وحشی در روز چهارشنبه با درمان آنها را به مجموعه ای از کون لباس شنا عکس های. در سه نفر از عکس های مدل لرزاند یک پلنگ چاپ لباس شنا با جسارت یقه.

نیکول عظیم رخ بود و تهدید به نشت از لباس شنا را گردن حرکت شبیه چمچه زنی که غوطه ور در یک گسترده V. پوشاک نیز تا به حال underwire فنجان که برداشته مدل سینه تا به طوری که آنها حتی نزدیک به خطرناکی پایین یقه. بلند و نازک تسمه اسپاگتی کشیده پایین از شانه های او و بیش از او دور قفسه سینه برای اتصال به مجسمه نیم تنه از شنا.

در حالی که نیکول رخ بود و تمرکز اصلی خود, عکس, مد نوا یک تکه چسبیده به تمام ساعت شنی منحنی. لباس شنا نیز برجسته کوچک او را دور کمر و لگن است. پا دهانه های ویژه اضافی-برش بالا که در معرض حتی بیشتر از مدل بی عیب و نقص پوست قهوهای مایل به زرد. طراحی کمی کوتاه او نیم تنه, اما آن را کشیده و خوش بر و رو او ران.

چشم نواز چاپ پلنگ که پوشش نیکول سکسی, شنا ویژه پایه های مختلف بژ و قهوه ای فام که به الگوی عمق. لکه های سیاه پوست بودند و خود را در اندازه های مختلف و اشکال اضافه شده لمس اضافی از رئالیسم به چاپ.

نیکول عینک, براق, نور, موهای قهوه ای جدا کردن مرکز و مدل در نرم مسحور کننده امواج. او به نظر می رسد به پوشیدن سایه چشم در تن گرم و آن نگاه مانند او مژه شده بود سخاوتمندانه پوشش داده شده با ریمل مژه و ابرو. او همچنین به نظر می رسد به سنگ بالدار چشم و طبیعی مات صورتی لب.

نیکول مطرح شده در تنوری صندلی در مقابل یک دیوار سفید. در اولین عکس, آن را مانند نگاه او بر روی زانو های خود را با پاهای خود را کمی گسترش یافته است. پشت دست راست بود و در حال استراحت بر روی گونه اش, و او تا به حال افسرده بیان در چهره او.

در عکس دوم هم از نیکول اسلحه بودند را در او طرف است. او شورتی, لب کمی جدا و آن را شبیه نور طبیعی از غیب پنجره بود به حمام صورت خود را به آن را گرم و نرم و براق.

در شات نهایی نیکول نشسته بود پایین. این ساخته باسن خود را نگاه حتی بیشتر انگیز. او تصویر رسیدن به او را لمس گردن با دست راست به عنوان کوچکترین پیشنهاد لاسی لبخند بر روی پوست پوت.

مدل عکس های متصلب تا بیش از 6000 در طول یک ساعت. در بخش نظرات از پست تعداد کمی از بسیاری از تحسین توصیف او به عنوان “کاملا خیره کننده” “زرق و برق دار” و “اثیری.”

نیکول زیر عکس نیز محبوب با طرفداران خود را. او Instagram followers به نظر می رسید به همان اندازه شیفته با کشنده عکس از مدل تاب توری لباس زیر زنانه صورتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net