نیکول تورن گرم کردن Instagram در نیمه خالص سیاه و سفید توری لباس زیر زنانه

نیکول تورن فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه این صبح های لباس زنانه لباس زیر زنانه شات است که اثبات سخت به چشم پوشی است. مدل استرالیایی قطع تحریک آمیز رقم در سیاه و سفید توری گروه است که او را در معرض رخ در حالی که همچنین نمایاندن زینت او مجنون بدن و قاتل منحنی.

سکسی دو قطعه مجموعه شامل نحیف, سینه های کوچک جامد فنجان که آراسته با ظریف مش پوشش یک پوشش کوچک در نقطه رقص لهستانی پولکا. جزئیات اضافه شده شیک و زنانگی به تعدادی آیا به عنوان توری تر و تمیز embellishing آشکار یقه. 30 ساله به نظر می رسید به سختی موجود ناچیز بالا به عنوان او خوش بر و رو قفسه سینه ریخته در همه طرف. در نیمه پایین تر او به طور کامل مشاهده کنید-از طریق کف بودند که گردد از همان sheer رقص لهستانی پولکا نقطه طل تزئینات سینه. آیتم بسیار بالا-برش عریان باسن او و sported یک مدال دیگر کمر است که درست در زیر ناف او.

نیکول قرار دادن در یک نمایش پایه دار به عنوان او نشسته در یک مجموعه ای از پله های چوبی. او نشان داد او را پین تقریبا balletic مطرح ظرافت و کشش یک پا در مقابل او را در حالی که بالا بردن زانوی دیگر خود را. برازنده استقرار به نام توجه به مجسمه گوساله علاوه بر تاکید بر او باب روز ران. از کون, سبزه, طعنه طرفداران خود را با عمل کشیدن در پایین به آرامی کشیدن تا طرف بال و لغزش او انگشت زیر gauzy پارچه.

این گیج کننده به دنبال دور با شدید زل زل نگاه کردن که اضافه شده به او شرجی پرنیان. پشت خود را کاملا صاف بیشتر تاکید بر او پر گوشت منحنی. عکس بود جامعی از اواسط مشخصات زاویه که او برجسته, ساعت شنی با قاب. چوب تیره به زیبایی هماهنگ با رنگ اغوا کننده لباس با پوست روشن و درخشان قهوهای مایل به زرد ایستادگی کردن و حتی بیشتر. طرفداران همچنین می تواند توجه او را از پا خالکوبی که بر زیبایی چپ به خوبی در بینایی برای مخاطبان به تحسین.

نیکول accessorized با شیک مانیکور سیاه و سفید برای مطابقت با ساز و برگ خود را با اضافه کردن برخی از کلمه پینکی با یک جفت دلپذیری, گوشواره طلا. او به خار او بلند و گیسوان مواج در پشت گوش به بهتر نشان دادن جواهرات خود را آشکار او را معوج یقه استخوان. نازک تسمه اسپاگتی قاب خود را سفت, منطقه بیشتر نقاشی چشم به او چابک مجسمه نیم تنه.

با توجه به geotag عکس فوری دستگیر شد در بالی دیدنی Uluwatu منطقه و گرفته شده توسط عکاس حرفه ای بنیامین پاتریک به آنها نیکول داد و فریاد در عنوان ، در حالی که مدل های به اشتراک گذاشته شده قبلی خیره کننده جرقه بزند از اندونزی, جزیره, آخرین به روز رسانی او را دیدم نما در آنچه به نظر می رسد شیک کابین. مجموعه ای از تخت های دوقلو دیده می شود می تواند در پس زمینه سفید و ترد ملافه اضافه کردن کنتراست به تاریکی بخشد دکور.

“خوب به شما ساخته شده تخت” عکاس کنایه آمیز در بخش نظرات اضافه کردن یک تخت emoji.

این ها هم زده بسیاری از واکنش میان نیکول طرفداران که به نظر می رسد هیپنوتیزم با سیگار-داغ نگاه کنید. در طول شش ساعت عکس دست آورد بیش از 12,170 دوست دارد و 155 نظرات.

“من عاشق این شات” نوشت: مدل Bre Tiesi ترک یک زن و شوهر از قلب و چشم سوزان ،

“Woaaaaah افت مرده زرق و برق دار” chimed در یکی دیگر از Instagrammer که او نیز به پایان رسید و پیام خود را با دو قلب-چشم از emoji.

“OMG متفاوت است که سطح داغ” بوده یک سوم فن.

این دومین بار در سه روز است که نیکول مطرح شده در زیر در Instagram. یک عکس به اشتراک گذاشته سهشنبه دیدم استرالیا بمب تاب سفید توری دو قطعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل به عنوان پوشش Inquisitr در آن زمان است. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 21,300 بار پس از آن رفت و زنده بر روی پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>