نیکول تورن Flaunts انگیز قفسه سینه در رنگ قرمز Bodysuit

نیکول ترون در زمان به Instagram یک بار دیگر برای نشان دادن خاموش خود را به شکل باور نکردنی در روز چهارشنبه. این مدل آخرین به روز رسانی برجسته او نمایاندن زینت خود را به شکل باور نکردنی در یک توری bodysuit.

نیکول به روز رسانی است که می تواند دیده می شود در Instagram صفحه دستگیر و او را به دنبال سیگار کشیدن در این شماره که ویژه پایین برش یقه که به دنبال یک نگاه خوبی در او شهوت انگیز قفسه سینه. محض توری مجاز پوست خود را به زیرچشمی نگاه کردن از طریق قرار دادن کردن سکسی پرنیان. این آستین پوشاک نیز بالا-برش که نشان داد روی پوست برهنه بر روی شکم و اطراف باسن خود.

نیکول پست شامل سه تصویر است که خود را اسیر نشستن در یک صندلی با یک پا خورده در کنار او. Snaps گرفته شد از یک زاویه, ساخت سینه او یک نقطه کانونی.

دو تا از تصاویر برجسته نیکول با سلاح های خود را پایین در کنار او به عنوان او gazed در شرجی بیان در چهره او. همراه با او, رخ, روی پوست برهنه بر روی باسن خود را برجسته در عکس.

نیکول رو کمی لاسی در آخرین تصویر که در آن او را دیدم یک لبخند برای دوربین است. او برگزار شد و یکی از سلاح های خود را زیر سینه با تاکید بر سینه او.

نیکول مو و آرایش نگاه ایده آل برای عکس. او قفل طولانی کاهش یافت و بیش از شانه های او را در فر. آرایش نرم افزار نگاه شامل شکل ابرو ضخیم مژه و خط چشم و سایه چشم. او همچنین به نظر می رسد به پوشیدن گرد سرخ بر گونه او و رز سایه بر روی لب های او. او accessorized با یک طلا آویز گردنبند.

در زیرنویس این فیلم نیکول ساخته شده یک نظر درباره چشم.

برخی از طرفداران او اظهار نظر درباره پیرسینگ, چشم ابی, که سخت به چشم پوشی اما بسیاری از پاسخ آمد از طرفداران که raved بیش از چگونه وسوسه انگیز او در تدی.

“معنا ندارد چگونه سیگار کشیدن شما هستند. هیچ” کنایه آمیز یکی از تحسین کنندگان.

“خیره کننده و سکسی. عشق قرمز بر شما. چشمان بزرگ و زیبا بدن” دوم پیرو وزن در.

“شما برای همیشه لطفا برای زیباترین,” یک سوم فن اظهار نظر.

“چنین زرق و برق دار چهره و بدن – you make my day, نیکول!!!” gushed یک چهارم پیرو.

نیکول به نظر می رسد برای لذت بردن از نمایاندن زینت خود را متناسب با هیکل نحیف در لباس است که نشان می دهد او جا بدن. ماه گذشته او wowed طرفداران خود را با یک نمایش اسلاید است که برجسته او با پوشیدن یک جفت از چکمه های کابوی با مجموعه ای از مش سفید لباس زیر زنانه که در سمت چپ کمی به تخیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>