نیکول ‘Snooky’ Polizzi سهام شایان ستایش عکس با پسر آنجلو: ‘له’

نیکول “Snooky” Polizzi مشترک شایان ستایش عکس جدید با پسر آنجلو در تماس تلفنی با شایان ستایش نام کاربری در عنوان از سهم “له.” یک سال از نیکول و Jionni LaValle, نگاه درست مثل او خوش تیپ پدر در نزدیک عکاسی از مادر و پسر گرفته شده در نیوجرسی صفحه اصلی خانواده ،

سابق Jersey Shore: تعطیلات خانواده ستاره شده است نگه داشتن طرفداران خود را پهلو به پهلو از او روز به روز زندگی پس از آخرین قسمت پخش شده که در آن او یک مجری ویژه در معشوق واقعیت تلویزیون سری. او پس از صرف مقدار زیادی از زمان با سه فرزند که شامل آنجلو پسر لورنزو و دختر Giovanna. نیکول نیز نقل مکان کرد و از او کوچکتر نمای قرار دارد که به Snooky فروشگاه در مدیسون نیوجرسی به یک بزرگتر محل.

نیکول مشترک شیرین selfie با 13.5 میلیون پیروان.

در عکس نیکول دیده می شد لبخند برای دوربین. او دیده می شود در بالا سمت چپ ضربه محکم و ناگهانی. یک چهارم از چهره او قطع شد اما او با افتخار بیان دست نخورده باقی مانده. واقعیت ستاره عینک مو کثیف مستی بالای سر او. او به نظر می رسد باید در آرایش کمی در به اشتراک گذاری. نیکول عینک خیره کننده گردنبند برجسته که سه حرف اول فرزندان او ساخته شده است به زنجیره ای. که او به نظر می رسد به پوشیدن شل-اتصالات تیره-رنگی بالا.

ستاره تصویر آنجلو جیمز. شایان ستایش بچه کوچک که جشن اولین تولد در ژوئن 4, نگاه به طور مستقیم در دوربین های جدید به اشتراک بگذارید. او تیره شد و خار به یک طرف و گیر کردن کمی در سمت راست بیش از گوش خود را. او با لبخند برای عکس خود چشم قهوه ای تیره بسیار رسا. آنجلو عینک یک جفت میکی موس لباس. گرافیک دیزنی کارتون موش تکرار شد بیش از همه ست. آن را به حال قرمز یقه و آنچه به نظر می رسد آستین کوتاه.

Nicole "Snooki" Polizzi attends the 2019 MTV Video Music Awards at Prudential Center on August 26, 2019 in Newark, New Jersey.
  جیمی مک کارتی / گتی ایماژ

طرفداران Jersey Shore: تعطیلات خانواده ستاره عاشق آخرین تصویر از کودک نو پا شایان ستایش و به اشتراک گذاشتن احساسات خود را با توجه به احساس خوب عکس در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

“او به نظر می رسد یکسان به پدر!!!” اظهار داشت: یکی از پیروان سابق ام تی وی, واقعیت, ستاره است.

“را به عنوان او مسن تر او را میخوام فکر می کنم نام خود را کامل است-و در پیچ” اظهار داشت: یک دوم فن.

“دختر کوچک من. او کاملا شایان ستایش!” گفت: یک سوم Instagram کاربر.

“اوه خدای من آن گونه! او یک پسر مبارک نیست او پرسید:” یک چهارم پیرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>