نیکول شرزینگر سنگ کون سفید گروه برای یک تولد پست

خواننده نیکول شرزینگر در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک پست تولد با 4.5 میلیون Instagram followers که در آن او را لرزاند دو گروه نحیف بیکینی سفید و آشکار سفید بالای مخزن.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی, نیکول مشترک یک شات است که در آن او مطرح در کنار شریک زندگی خود را تام ایوانز که او برچسب شده در تصویر. او را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست نشان داد که محل سکونت خود را, اما این دو در ایستاده بود در مقابل یک سنگ بزرگ سازند. آب شوربا در زن و شوهر مچ پا و آسمان قابل مشاهده بود از طریق قوسی تشکیل سنگ, ساخت منظره پس زمینه.

تهم لرزاند یک جفت از چاپ سبز شورت شنا که نشان داد او عضلانی و چوب اسکنه خورده abs و نیکول flaunted شکل او در یک نحیف سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته. او پیچیده اسلحه خود را در اطراف تهم کمر و لبخند در دوربین. بلند, سبزه, قفل آبشاری پایین پشت و قفسه سینه و پرت خلفی در صفحه نمایش کامل.

نیکول کردم و هنری در شات دوم ارسال یک عکس از یک ساحل شنی با ردپای رفتن به پایین از شن و ماسه و امواج زني در ساحل.

برای سوم و چهارم تصاویر در پست نیکول و تام تا به حال یک لباس را تغییر دهید به عنوان آنها لذت می برد یک پیک نیک در فضای باز در یک روز آفتابی. نیکول نگاه زرق و برق دار در یک سفید بالای مخزن با یک راست یقه که نشان داد یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ. تسمه اسپاگتی نازک کشیده بیش از شانه های او و او accessorized با یک گردنبند صلیب به عنوان به خوبی به عنوان برخی از گوشواره. او زوج مخزن با یک دامن رنگارنگ ساخته شده است که برای یک تابستان کامل نگاه کنید.

تهم خود را نگه داشته گروه نور و همچنین پوشیدن رنگ پریده دکمه پایین پیراهن و رنگ پریده ، در سومین ضربه محکم و ناگهانی اواز یا موسیقی دو نفری نشسته بر روی یک پخش کردن پتو با یک پشه و بالاتر از آنها شدند و خنده به عنوان آنها gazed به دور است. در چهارم آنها نشسته در یک میز پیک نیک با رایحه جشن در مقابل آنها.

نیکول پیروان عاشق جشن تولد پست و آن متصلب تا بیش از 193,100 دوست دارد در عرض دو ساعت به عنوان به خوبی به عنوان 2,093 نظرات از طرفداران خود را.

“شما بچه ها نگاه شگفت انگیز با هم. واقعا زیبا… و گسترش موج شادی و امید در سطح جهانی! شادترین تولد به شما نیکول” یک فن اظهار نظر.

“من نمی توانم در این تصاویر! شما نگاه کنید خیلی خوب و شاد و برآورده کردن! زیبا!” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“شما آنقدر کامل” یکی از طرفداران نوشت: به دنبال یک رشته از قلب چشم از emoji.

نیکول حیرت زده او پیروان با مقدار زیادی از لباس زرق و برق دار بزند زمانی که او در نقاب خواننده. فقط در ماه گذشته به عنوان Inquisitr گزارش او به اشتراک گذاشته یک به روز رسانی که در آن او را لرزاند چند رنگ sequinned پوشاک که نگاه خیره کننده بر روی او باب روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>