نیکول شرزینگر می رود در جدا رفتن و پیاده روی با دوست پسر: خوب برای روح و ذهن “

نیکول شرزینگر در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران خود که او برخی از هوای تازه با دوست پسر تام ایوانز در طول خود انزوا. با توجه به کروناویروس همه گیر است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم در سراسر جهان بسیاری از مشخصات بالا مشهور هستند اصرار طرفداران برای ایمن ماندن و قرنطینه در طول این دوران سخت.

شرزینگر حیرت زده در یک tracksuit ژاکت او که زیپ شده است. آیتم از لباس بود Puma logo آن را به عنوان به خوبی به عنوان طراح Karl Lagerfeld نام. او با قرار دادن یک کلاه نایک و sported بلند, سبزه, مو تا در یک موی دم اسبی. به “don’t Hold Your Breath” اعمال کامل صورت آرایش که شامل جسورانه لب قرمز, سیاه, ریمل و خط چشم.

ایوانز عینک آستین tracksuit خاکستری ژاکت و آنچه به نظر می رسد سیاه و سفید شلوار جین را برای این مناسبت است.

در ضربه اول شرزینگر در زمان عکاسی از خود در خود. خورشید درخشان بر روی صورت خود در حالی که او با لبخند به طور مستقیم در لنز دوربین.

در اسلاید بعدی او در زمان یک عکس از این دو با هم خود به قدم زدن. آنها احاطه شده توسط طبیعت و به نظر می رسید به راه رفتن در وسط جاده.

برای او عنوان شرزینگر گفت: طرفداران که وجود دارد هیچ چیز مانند تنفس در هوای تازه و طبیعت است. او توضیح داد که به طرفداران که شما مجاز به رفتن برای جدا رفتن و پیاده روی و که آن را خوب است برای روح و ذهن است.

در طول 11 ساعت پس متصلب تا بیش از 103,000 دوست دارد و بیش از 500 نظرات اثبات به محبوب با 4.4 میلیون پیروان.

“OMG, نیکول!!! شما بسیار زیبا! من شما را خیلی دوست دارم! و بهترین زن و شوهر همیشه” یک کاربر نوشت.

“من امیدوارم که من می خواهم سن به آرامی به عنوان شما انجام دهد. زیبا,” دیگر به اشتراک گذاشته.

“شما نگاه زیبا نیکول. زن و شوهر ناز” اظهار داشت: یک سوم فن.

“ژله, افراد مشهور, زن و شوهر همیشه” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

به نظر می رسد شرزینگر و ایوانز لذت بردن از اقامت مناسب با هم. هفته گذشته Inquisitr گزارش در زن و شوهر انجام یوگا. “زمانی که من رشد” songstress عینک جلیقه آبی بالا و یک جفت از شکل آغوش آبی پوش. او کشیده موهای خود را در یک موی دم اسبی و قرار دادن در کفش کتانی سفید و جوراب سفید بلند. تلویزیون شخصیت فرستاده عشق و نور به پیروان خود در طول این دوران سخت. ایوانز دستگیر شد در کنار او و تصمیم گرفتند برای یک آستین کوتاه تی شرت سیاه و سفید, کلاه, شورت و کفش ورزشی. شرزینگر برچسب جغرافیایی این ها به عنوان London, United Kingdom, اجازه دادن به طرفداران می دانم که در آن او بود که او به اشتراک گذاشته تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>