نیکول Polizzi می پوشد لباس فرم-لباس های جدید در Instagram به اشتراک گذاری

نیکول Polizzi عینک فرم-لباس های جدید در Instagram به اشتراک گذاری ارسال طرفداران خود را به دیوانگی بیش از این ساز و برگ و چگونه آنها می تواند همان نگاه خود را بسیار خود را. نما در حمام خود او به عنوان مدل یکی از جدیدترین اضافات به موجودی از او Snooky فروشگاه در مدیسون, New Jersey, نیکول نگاه دوست داشتنی. سابق Jersey Shore: تعطیلات خانواده ستاره flaunted او رقم خیره کننده در پوشاک به لذت از 13.5 میلیون پیروان.

در تصویر نیکول دیده می شد در نیوجرسی خانه او سهام با شوهر Jionni LaValle و سه فرزند خود را: لورنزو, Giovanna و آنجلو.

او نشان داد برش عمیق و صدای زیر شانه های او به عنوان مدل نقاشی با مداد رنگی-رنگی پوشاک در یک تای-رنگ الگوی. تسمه نازک محاصره نیکول گردن و متصل شدند به هر دو طرف از این مواد است که ایجاد یک v-یقه. منطقه بین نیکول سینه برجسته criss-cross الگو و shirring. این لباس نیز یک کراوات که محاصره دور کمر او و امن شد در سمت چپ بدن او. در حال سقوط به گوساله طول آن برجسته زانو طول شکاف.

نیکول عینک خنثی رنگ در عکس.

گرفته شده در حمام خانه اش یک نقطه مورد علاقه برای او selfies, Instagram کاربران قادر به دریافت یک نگاه حتی بهتر در نیکول تزئینات سبک در شات. طرح رنگ برای اتاق سیاه و سفید, دادن تمیز و لبه مدرن به این منطقه است. یک checkboard کف زد طول این منطقه است. سفید cabinetry با کشو می کشد دیده می شد و یک آشپزخانه ویژه دو غرق می شود. تاریک لوله ها ساخته شده و به صورت قابل توجه به سبک جزئیات. پشت نیکول شد یک پیاده روی در حمام. به دنبال نزدیک به نظر می رسد وجود دارد و دو سر دوش اضافه کردن به لوکس عنصر از اتاق. به نیکول چپ زیادی خیساندن وان ویژگی های رنگی همان کانتر.

طرفداران سابق واقعیت تلویزیون ستاره مشترک نظرات خود را در مورد پست.

“من نیاز به این ASAP! آنچه به طور کلی بزرگ تابستان نگاه” اظهار داشت: یک پیرو.

“کالیفرنیا نیاز به یک Snooky فروشگاه” گفت: یک دوم فن. این باعث نیکول پاسخ: “آه اهداف است.” نظر او منجر به طرفداران سنج با مناطق دیگر آنها را دوست دارم برای دیدن این فروشگاه از جمله استرالیا و کانادا و فلوریدا تگزاس, فیلادلفیا و شیکاگو به نام چند.

“است که فوق العاده زیبا و دلفریب, من ممکن است به منظور آن را” اظهار نظر یک سوم فن.

“خوب شما زیبا! دوست دارم که لباس” گفت: یک چهارم Instagram کاربر به دنبال یک آتش سوزی از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>