نیکی Gile Stuns در یک لباس شنای زنانه دوتکه به بالا و کوتاه کوتاه در لاسی ضربه محکم و ناگهانی

نیکی Gile به تازگی ارسال شده در سیگار-داغ عکس از خودش در Instagram صفحه. مدل آمریکایی مشهور است برای به اشتراک گذاری نوجوانی, سکس با snaps در رسانه های اجتماعی. جدید به اشتراک گذاری آپلود شده در ژوئن 16, او flaunted او خطرناک منحنی در یک teeny tiny bikini top تطبیق آن را با یک جفت شورت.

26-سال-مدل های قدیمی را لرزاند یک کوچک لباس شنای زنانه دوتکه زرد بالا که نگاه شگفت انگیز بر روی بدن برنزه. به نظر می رسید مانند بالا بود مثلث-سبک فنجان اما او این قطعه متفاوت است. این تسمه که قرار شد برای پایه بودند crisscrossed بر سینه و بر گردن او. تسمه بودند که حمایت از فنجان از سوی دیگر گره خورده بودند در اطراف او بازگشت.

او تیمی در شنا با نور آبی جین شلوارک با یک ظهر که رسید او را روی ران. پوشاک بود بالا waisted که او را در آغوش گرفت باریک کمر برجسته او معده تخت. این بسر برده کف نیز برجسته او بلند و لاغر ،

در به روز رسانی نیکی دیده می شد ایستاده در جایی در لاگونا بیچ. او نشان داد او مناسب بدن در گروه و معمولی مطرح شده در مقابل دوربین. او ایستاده بود جلو و مرکز با پاها کمی از هم جدا. او قرار داده و دست خود را داخل جیب او به عنوان او به سمت او به ظاهر در چیزی که توجه او. آن نگاه مانند آن بود که یک روز باد می وزد به عنوان برخی از رشته از موهای خود را بر باد رفته به نظر می رسید.

نیکی چپ خود را بلند و موهای بور و مدل دهید ، او در حال غرق گردنبند و دستبند تنها با پوشیدن یک حداقلی حلقه در حق او حلقه انگشت. آن ناشناخته بود که آیا او sported گوشواره به عنوان قفل تحت پوشش گوش خود را از مشاهده. او به نظر می رسد به پوشیدن صورت کامل از آرایش که شامل مات بنیاد مرتب ابرو و برخی از رژ لب صورتی.

در زیرنویس نیکی نوشت عنوان یکی از Red Hot Chili Peppers’ معروف آهنگ “Californication” و اضافه شدن یک قلب سفید از emoji. او همچنین مارک های او بیکینی و شلوارک توسط برچسب زدن خود را Instagram صفحات در تصویر. بالا بود از TJ شنا در حالی که شلوار جین بودند از ببر غبار.

همانطور که از نوشتن این فک انداختن عکس به دست آمده بیش از 18,600 و 280-به همراه نظرات. بسیاری از نیکی رسانه های اجتماعی ستایشگران رفت و به بخش نظرات و کاهش تعارف در مورد او شکل دلخواهی. تعداد بی شماری از طرفداران دیگر با کلمات تلاش. آنها chimed در با یک رشته از emoji.

“شما مانند یک خورشید الهه” یکی از طرفداران او نظر داد.

“دسته کوچک موسیقی جاز کامل! شما نگاه خیره کننده” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“کمال. خورشید ون بزرگ, لباس شنای زنانه دوتکه — چه چیزی بیشتر نیاز دارید ؟ ” اضافه شده یک سوم پیرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>