Nicki Minaj شوهر رسمی ثبت به عنوان مجرم جنسی پس از اتهامات جدید & طرفداران نگران او نشانی به بیرون درز

Nicki Minaj, شوهر, Kenneth خرده رسما ثبت نام خود را به عنوان یک مجرم جنسی در ایالت کالیفرنیا است. طرفداران زن رپ ستاره نشان داده اند نگرانی در رسانه های اجتماعی به عنوان آنها باور دارند که او آدرس خانه ذکر شده به عنوان اطلاعات عمومی در مجرمان جنسی سایت.

هفته گذشته خرده دستگیر شد و پس از عدم ثبت نام خود را به عنوان یک مجرم جنسی. به گزارش Inquisitrاو متهم شده بود با حرکت از نیویورک به کالیفرنیا و ثبت نام خود را در دولت جدید در زمان اختصاص داده شده. او در نهایت منتشر شد در $20,000 اوراق قرضه اما این وضعیت فقط بدتر شده است.

با توجه به انفجاریک جلسه برگزار شد و در روز جمعه و دادستان قاضی به رها کردن محلی اتهامات عنوان شده علیه 41 ساله به دلیل وجود دارد در حال حاضر مشابه اتهامات فدرال وضع شده علیه او. فدرال مورد ساخته شد و پس از آن پیدا شد خرده نمی ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی در کالیفرنیا است. دفتر دادستان منطقه در لس آنجلس, کالیفرنیا, کاهش هزینه های خود را.

“مورد اخراج شد امروز به دلیل مواجه است مشابه اتهام در دادگاه فدرال” یک سخنگوی دفتر دادستان منطقه گفت.

خرده تبدیل خود را به مقامات فدرال مورد و منتشر شد در 100.000 دلار اوراق قرضه. خروجی گزارش که با فدرال اتهامات او چهره تا 10 سال در زندان اگر چه خود را وکیل اعتماد به نفس آنها می تواند ثابت کند او عمدا جلوگیری از ثبت نام در دولت جدید است.

صفحه شش گزارش می دهد که نیویورک بومی است پس رسما ثبت شده در ایالت کالیفرنیا و جدید mugshot گرفته شد. این باعث شده است که برخی از Minaj از طرفداران وفادار به صدای نگرانی که خرده عموم ثبت نام خود را اجازه می دهد دیگران برای دسترسی به رپر آدرس خانه.

چند طرفداران در توییتر محکوم کرد افرادی که گفته می شود انتشار این آدرس ثبت شده تحت خرده نام. یک نفر و نسبت آن به رپ پاپ دود که جان خود را از یک حمله هدفمند به تازگی پس از اشتباه آشکار آدرس خود را در رسانه های اجتماعی جریان زندگی می کنند.

“خانواده واقعا نشت Nicki Minaj آدرس مانند آن هیچ چیز نیست. پاپ دود به معنای واقعی کلمه فقط رو به قتل به طور تصادفی با قرار دادن آدرس خود را. Nicki متنفر است بیش از حد برای خانواده به نشت آدرس خود مانند آن را خطرناک نیست” فن نوشت.

“هر کسی که من می بینم حتی حمایت از گسترش از او آدرس گرفتن در گزارش” یکی دیگر از طرفداران پاسخ داد.

وجود دارد که دیگران بر این باورند که آدرس باید دانش عمومی به دلیل خرده گذشته.

“این سوابق هیچ کس به بیرون درز هر چیزی” یک کاربر توییتر پاسخ داد.

“Kenny یک مجرم جنسی ثبت شده تا محل خانه خود را به مکان های” یک نفر دیگر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>