Nicki Minaj نشان می دهد اگر او سایه وندی ویلیامز در بگو تا Remix

Nicki Minaj صحبت کردن در مورد آهنگ جدید او پس از متهم به پرتاب برخی از جدی سایه وندی ویلیامز جهت در شعر. رپ زمان به Instagram داستان در اوایل آوریل 1 برای تنظیم طرفداران مستقیما مورد بحث آیه شامل در به تازگی منتشر شده ریمیکس از دوجا گربه آهنگ “بگو خب”.

Nicki خطاب به تمام گمانه زنی ها با خیلی ساده پیام های ارسال شده به سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان او ترویج آخرین نسخه از آهنگ آشکار است که آن را در دسترس در جریان خدمات موسیقی اپل و Spotify در.

صحبت کردن به او را 114 میلیون پیروان او نوشت: هر هالیوود زندگی, “خط ain’t در مورد وندی تاهو.”

بخشی از این آهنگ است که طرفداران باور Nicki بود پرتاب یک کل بسیاری از جدی سایه در طول روز نشان می دهد بحث میزبان با اشاره به رویه لوازم آرایشی و بهداشتی و یک شریک تقلب.

“چرا شما talkin’ bout که بدن جعلی است ؟ با تمام پرکننده در صورت خود را, شما فقط پر از نفرت” Nicki raps در remix.

“که واقعی یک** ain’t خود را نگه دارید n*** * * * یک خانه. در حال حاضر شما lookin’ احمقانه است که کلمه به سیلیکون,” او اضافه می کند.

بسیاری از طرفداران honed در روی خط خاص در مورد نگه داشتن یک شریک در خانه به عنوان یک پتانسیل حفاری در وندی. رک و راست مجری تلویزیون و رادیو شخصیت تقسیم با شوهرش از 23 سال و پدر از پسر نوجوان, Kevin شکارچی Sr سال گذشته در میان شایع شایعات او می خواهم پدر یک کودک با یک زن دیگر بعد از مدت ها امر است که 15 سال به طول انجامید. وندی خودش تایید اتهامات در ماه ژوئن.

توییتر گرفتگی شد با پیام, الگوهای رفتاری و GIFs از طرفداران اتصال دو با بسیاری از این ادعا که Nicki شد dissing وندی — که به تازگی بسیار کاندید مورد قدمت زندگی در یک مصاحبه جدید — پس از سال ها از اصطکاک بین این دو است.

“چرا Nicki Minaj کشیدن وندی willams خواهم که #SaySoRMX” یکی از طرفداران توییتی در کنار چندین جمجمه از emoji.

“حالا چرا Nicki باید به بدن وندی ویلیامز در outro خواهم که #SaySoRMX” دیگری گفت.

“راه Nicki کشیده Miss وندی P ویلیامز پس زحمت #SaySoRMX” یک سوم کاربر توییتر نوشت: با صدای بلند گریه emoji.

اما در حالی که Nicki است انکار فن حدس و گمان او را خواستار وندی در به تازگی منتشر شده remix, دو ساخته شده اند هیچ سری از این واقعیت است که آنها تا به حال برخی از درام در گذشته است.

بازگشت در ماه نوامبر, Nicki ناودان وندی در او ملکه رادیو پس از این Wendy Williams Show host نام او را برای ازدواج با همسرش, Kenneth خرده به دلیل سابقه کیفری خود و او نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

“افرادی هستند که گزارش و اخبار در مردم وجود دارد که انجام آن با قصد بد در قلب خود viciousness. و من برای شما دعا می کنم زیرا من می دانم که شما در حال صدمه زدن و من می دانم که شما باید بیمار و humiliated,” او گفت: وندی از طریق میکروفون در هر مقاله مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>