Nicki Minaj Gushes در مورد چگونه شوهر Kenneth خرده ندارد رسانه های اجتماعی

Nicki Minaj است خدا را شکر که شوهرش Kenneth خرده نمی کند و با توجه به پرداخت آنلاین نظرات در مورد رابطه خود را.

پس از اعلام کرد که او در یک رابطه جدی با عشق دیرین در سال 2018 زن و شوهر شده و در چند سرفصل های چند رسانه. این “عشق” رپ خطاب به نظرات چند چهره در Twitter و Instagram صفحه. در Instagram او ارسال شده یک عکس از او و خرده در ترینیداد و توباگو کارناوال. در عکس Minaj است پوشیدن لباس کارناوال که او برای جشن. او در حال ساخت اردک لب در حالی که او و خرده خیره در دوربین. خرده با پوشیدن پیراهن سیاه و سفید در عکس.

Minaj زیر نویس عکس با گفتن خرده ندارد, رسانه های اجتماعی, با وجود اینکه یک موضوع داغ در آنلاین. او همچنین گفت که او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر. پست دریافت میلیون ها لایک و نظرات از طرفداران که می خواهند چیزهای مثبت برای زن و شوهر.

مجموعه گزارش می دهد که Minaj ادامه این گفتگو در صفحه توییتر. رپر تصمیم به صحبت در مورد او و خرده رابطه پس از یک نزاع در کارناوال فرود آمد خرده در اخبار این هفته است. در یک ویدئو که به ظاهر آنلاین, خرده گزارش دادند کارناوال خواننده Iwer جورج بازو به دور از همسر خود. جورج به زودی به اشتراک گذاشته آنلاین است که او نمی باید هر گونه مسائل با Minaj یا خرده و حادثه بود گزارش له.

در توییت Minaj عذرخواهی کرد در خرده از طرف با توجه به این واقعیت است که نیویورک بومی ندارد هر گونه حساب های رسانه های اجتماعی. او نیز بوده در مورد چگونه بودن با خرده بیش از مردان مشهور مانند exes Meek Mill و Safaree ساموئلز شده است تا طراوت برای او بیش از چند سال گذشته است.

“شوهر من بیش از همه وبلاگ و او حتی نمی آن را می دانم” او گفت:. “هیچ رسانه های اجتماعی برای دیدن خانواده صحبت در مورد او بیشتر از خانواده بحث درباره این خواننده های رپ dats اینجا doin بیشتر برای خانواده توجه… من هرگز نمی تواند اظهار نظر در مورد یک مرد به طور منظم تا این حد.”

Minaj پس از آن منتشر شد یکی دیگر از صدای جیر جیر بیشتر برای تایید به میلیون ها نفر از پیروان چگونه شاد بودن با شوهرش می سازد.

“مردم آنقدر دیوانه زمانی که آنها را ببینید u مبارک. فقط بخند و نگه داشتن آن pushin. زندگی زیبا است.”.

Minaj و خرده مخفیانه ازدواج کردم پشت در اکتبر 2019. خرده شده و نقد توسط Minaj خود طرفداران عمدتا به دلیل سابقه کیفری. اما Minaj صحبت کرده است تا برای شوهرش قبل و گفته است برای او. دو ملاقات کرد زمانی که خواننده رپ شد, در سال قبل از شهرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>