نیک کردرو با موفقیت باعث می شود آن را از طریق روش تراکئوستومی

برادوی ستاره نیک کردرو با موفقیت تنفس راحت تر در حال حاضر به لطف یک لوله تراکئوستومی. بازیگر و خواننده بوده است و ناخودآگاه در ICU در Cedars-Sinai در ماه گذشته با توجه به کوروناویروس. در حال حاضر همسرش آماندا Kloots می گوید پزشکان قادر به دنبال از طریق با کیفیت بالا برای پیش بینی, روش برای او در روز جمعه.

آماندا به اشتراک گذاشته شده در اوایل روز جمعه که پزشکان برنامه ریزی شده به نیک لوله تراکئوستومی در بعد از ظهر. این روش اجازه می دهد او را به کمتر متکی به ونتیلاتور او شده است در ماه گذشته و خدمت به او را تا حدودی راحت تر است.

شب جمعه آماندا مشترک جدید به روز رسانی از طریق او Instagram داستان. او را تشویق می کردند که تراکئوستومی روش انجام شد و اشاره کرد که آن را به حال شده است به تعویق افتاد چند بار قبلا.

“او در trach آنها آن را انجام داد! و او خوب! و او از ونتیلاتور!” آماندا را تشویق می کردند.

آماندا گفت که آنها تا به حال شده است در تلاش برای انجام این کار برای هفته. متاسفانه به دلیل عوارض دیگر با نیک وضعیت آن را نگه داشته شدن تحت فشار قرار دادند. در حال حاضر او در نهایت سالم به اندازه کافی برای دریافت trach و چهره اش روشن است همه از یک لوله.

نیک است می گوید که این خبر شگفت انگیز است که آنها واقعا نیاز به این تغییر ساخته شده است. آماندا فکر می کند که حتی ناخودآگاه او را احساس بهتر در حال حاضر و آن را باید از بین بردن مقدار زیادی از فشار در گلو او را.

آماندا امیدوار است این خواهد بود که نشانه ای بزرگ برای روز های خوب از بهبود آینده. البته او به شدت امیدوار است که شاید نیک در نهایت می توانید از خواب بیدار به زودی.

در یک تصویر از یک دیدگاه به بعد در سری Instagram داستان ارسال آماندا را به اشتراک گذاری توجه داشته باشید و اذعان کرد یک حرکت اصلاحی از یک پیرو. او گفت که نیک است که هنوز هم در ونتیلاتور برای کمک در تنفس خود را.

این trach tube تغییرات چگونه نیک نفس, اگر چه, و آن را اجازه می دهد تا برای کاهش یک تنظیمات. باید آن را نیز اجازه می دهد فرصت برای انجام آزمایشات از ونتیلاتور به امید گرفتن او تنفس به طور کامل خود را دوباره.

آماندا موافقت که او هنوز هم با تکیه بر کمک به تنفس اما او اشاره کرد که این trach tube هنوز یک جهش بزرگ رو به جلو و خبر بزرگ را جشن می گیرند.

این قطعا یک راه طولانی برای نیک و آماندا. او در بیمارستان بستری شد در اواخر ماه مارس شده است و ناخودآگاه برای بیش از یک ماه در حال حاضر.

پزشکان مجبور به قطع نیک پای راست به تازگی با توجه به کروناویروس عوارض و ریه های خود را پایدار بسیاری از آسیب. با وجود همه که آماندا همچنان مصمم و پر از مثبت که شوهرش را بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>